הקשר בין נגיף הקורונה למחשוב ענן לעסק

הקשר בין נגיף הקורונה למחשוב ענן לעסק

בעידן הנוכחי רוב בתי העסק משתמשים בשירותי ענן, על מנת לאחסן את המידע שלהן, לאפשר גישה לקבצים השונים מכל מקום ומכל זמן וכמובן גיבוי אוטומטי של כל הקבצים החשובים. נגיף הקורונה אילץ אלפי עובדים לצאת לחופשה ללא תשלום, אך עסקים שמשתמשים בשירותי מחשוב ענן לעסק, יכולים לאפשר לעובדים לעבוד מהבית. היום וכל המידע מצוי בענן, אין שום סיבה להגיע פיזית למשרדי החברה. כל אחד מהעובדים יכול לעבוד על הקבצים השונים בנוחות של הבית שלו, כל עוד יש לו מחשב וחיבור תקין לאינטרנט. בצורה כזו, העובדים זוכים לשמור על הפרנסה שלהם, העסק לא קורס והשגרה ממשיכה ככל הניתן, בצל משבר הקורונה.

מחשוב ענן לעסק והחשיבות שלו בזמן משבר נגיף הקורונה

מחשוב ענן לעסקים מאפשר לכל חברה, ארגון או עסק לעבוד מרחוק, ללא שום צורך בהגעה פיזית למשרדי החברה. כל אחד מהעובדים יכול לגשת אל הקבצים השונים, על מנת לעבוד עליהם מהבית. זהו הפתרון המושלם עבור כל מי שנמצא בבידוד, היות ובמקום להשתגע בין ארבעה קירות, הוא זוכה להמשיך לעבוד ולתפקד כחלק משגרת היומיום הרגילה שלו. כמו כן, זהו הפתרון האידיאלי במקרה של סגר, היות וזוהי דרך נוחה ויעילה להמשיך בשגרת העבודה, ללא שום צורך לצאת מהבית ולהסתכן בהדבקה בנגיף. למעשה כל המידע של החברה מצוי על שרת וירטואלי, אשר מבוסס על שרת פיזי הממוקם בחוות שרתים מאובטחת, ללא שום סיכון לפריצה.

לסיכום, מחשוב ענן לעסק מהווה את הפתרון האידיאלי במצב הנוכחי שבו אנו חיים. במקום לסגור את מקומות העבודה, להסתכן בפשיטת רגל ולשלוח את העובדים לחתום אבטלה, ניתן להמשיך בשגרת העבודה, מבלי לצאת מהבית. שירותי הענן מאפשרים לכל עובד לגשת למידע של החברה מכל מקום ובכל זמן.

כתוב/כתבי תגובה