איך עושים קידום ממומן בגוגל?

איך עושים קידום ממומן בגוגל?

קידום ממומן בגוגל יכול להיות דרך טובה בכדי לקדם את המוצר שלכם או את העסק שלכם ולמקם אותו בראש מנוע החיפוש האהוב על כולנו, הלא הוא גוגל. תוכלו לבחור מילות מפתח, מיקומים ופרמטרים אחרים שיעזרו לכם לשווק את העסק שלכם בהתאם לקהל היעד שלו. באמצעות מחקר ממוקד, תוכלו להפחית את עלות התקציב שלכם תוך קבלת עסקאות רבות בכל קמפיין אותו תבצעו. בנו דפי נחיתה נפרדים בכדי לבדוק איזה דף נחיתה הוא הכי אפקטיבי עבור הקידום שלכם בגוגל. 

קידום ממומן לפי מילות מפתח יכול להגדיל באופן דרמטי את מספר הפניות שהאתר שלכם יצבור.

>קראו גם: במדריך איך בוחרים חברה לקידום אתרים

אז איך עושים קידום ממומן בגוגל? ממש ככה

בראש ובראשונה, תרצו שיהיה לכם Google ADwords. כך, תוכלו לנהל את הקמפיינים שלכם, שהם בעצם הקידום הממומן שלכם. כל קמפיין הוא פרסום. לחצו על 'ניהול קמפיין' ומשם 'צור קמפיין חדש'. לאחר מכן התחילו להתמקד במילות המפתח שאתם צריכים בכדי לגרום לעסק שלכם לבלוט מעל אחרים. 

אחרי שסיימתם עם מילות המפתח, תרצו להתחיל להזין את שאר הפרטים של הקמפיין, הנחוצים להפעלתו. לכל קמפיין חייב להיות שם ייחודי משלו אך כמה קמפיינים יכולים להיות תחת אותה קטגוריה אם למשל אתם מקדמים עבור עסקים אחרים ורוצים לשמור על הסדר.

בהתאם למקום שאתם נמצאים או בהתאם למקום בו העסק שלכם מספק את שירותיו, התאימו את המיקום בקמפיין שלכם. בנוסף, אם גולשים מסוימים, לקוחות מזדמנים שלכם מגיעים מארצות אחרות, תרצו שהאתר שלכם יהיה גם בשפה האנגלית בכדי להגדיל חשיפה. מידע נוסף בלינק https://industrialstrengthsem.com

ועכשיו אתם יכולים לגשת למודעה. גוגל יעדכן אתכם בכמה מילים תוכלו להשתמש בכל כותרת או תיבת מלל, אך בקצרה נגיד לכם שבכותרת הראשונה תוכלו להשתמש ב-25 תווים ואילו השורה השנייה והשלישית מאפשרות עד 35 תווים. 

גם עבור המודעה תרצו להוסיף מילות מפתח, כאלה שיתמקדו ישירות במודעה הזו ולאו דווקא בעסק עצמו. שימוש בכלי המחקר של מילות המפח של גוגל יכול לעזור לכם משמעותית. 

ולבסוף, צרו את התקציב היומי שלכם עבור מסע הקידום וקבעו את העלות המקסימלית עבור כל הקלקה על המודעה שלכם. לאחר מכן, כל מה שתצטרכו לעשות זה לשמור את שעשיתם ולחכות לתוצאות.

כתוב/כתבי תגובה