איך מתבצע חיבור לטרמינל של ווינדוז

איך מתבצע חיבור לטרמינל של ווינדוז

Windows היא אחת ממערכות ההפעלה החכמות והפופולארית ביותר שיש בתחום המחשוב וניהול העבודה. המערכת שהושקה בשנות השמונים ע"י חברת מייקרוסופט הפכה לכזאת שנמצאת על גבי כל שולחן עבודה, וכיום היא משמשת מיליארדים! החל מאנשים פרטיים עד לבעלי עסקים, ארגונים, ממשלות וחברות. ווינדוז מאפשרת עבודה בכול תחום על גבי מחשבים אישים ושרתים, בעוד ששרתי מערכת ההפעלה הפכו אותה למבוקשת ונפוצה כל כך. 

מאז שנות ה 80, העבודה על מערכת כזאת הפכה לנפוצה במיוחד וכיום אפשר לעבוד מרחוק על הטרמינל של ווינדוז תוך גישה מרחוק ליישומי windows עבור מחשב מרוחק במשרד או מרחב עבודה אחר בכול מקום. 

אז איך מתבצע חיבור אל טרמינל של windows? 

כדי להתחיל ולהתחבר יש לוודא כי התוכניות פתוחות וכי כל האפשרויות קיימות בתוכנת ההתחברות Microsoft Remote. גשו אל 'שולחן העבודה', לאחר מכן אל 'עזרים' ומשם אל 'כול התוכניות'. לחצו על 'התחל'. כעת תפתח תוכנת התחברות שיש למלא אותה על פי דרישה ופרטים אישיים. חשוב לדעת כי במרבית המקרים תמצאו מדריך שיעזור לכם להתחבר לכל שולחן עבודה החל מהשולחן העבודה במשרד או בעסק עד לזה שבביתכם הפרטי. נסו לקרוא את המדריך מתחילתו עד סופו ורק לאחר מכן לחצו על התחבר. לאחר מילוי אחר ההוראות כמו התחברות מכול מקום ובחינת ההגדרות – תוכלו להתחיל לעבוד מרחוק. במידה ואינכם מצליחים לבצע את הפעולה מומלץ לפנות למומחים בתוכנות ועבודה מרחוק כמו אתר https://TSplus.co.il/, זאת כדי לקבל סיוע ייעוץ וליווי עבור ייעול העבודה.

כתוב/כתבי תגובה