צימרים עם בריכה – מה האופציות ולמה זה חשוב

צימרים עם בריכה – מה האופציות ולמה זה חשוב

כמעט כל צימר אליו אנחנו נרצה לצאת לנופש, יציע לנו מגוון רחב של מתקנים ואטרקציות שונות. כך למשל, אנחנו נוכל ליהנות מצימרים עם ג'קוזי / צימרים עם ספא וסאונה, מטבח מאובזר ועוד אחד המתקנים הפופולאריים ביותר בצימרים רבים, היא בריכה. 

הרעיון הוא, שאם נרצה לטבול במים או לשחות, תהיה לנו אפשרות לעשות זאת. כך אנחנו לא נצטרך לנסוע אל חוף הים או לחפש נהר או נחל קרוב. אך כפי שנוכל לראות מיד, הבריכות שמציעים לנו בצימרים הן לא בהכרח בריכות בסגנון שאנחנו מכירים ואופי השימוש בהן הוא שונה מאשר בבריכה רגילה. בין אם בגלל הגודל ובין אם בגלל המיקום. 

לפני שאנחנו ממהרים להזמין צימר ולשלם עליו, חשוב שנברר האם יש בריכה בצימר ובאיזה גודל. זאת בהנחה כמובן שחשוב לנו שתהיה בריכה במקום. יש אנשים שמסתפקים בג'קוזי או אמבטיה גדולה. 

מה הן האופציות הקיימות בצימרים ומה אפשר לעשות איתן 

ישנן שלוש אופציות עיקריות עבור צימרים עם בריכה. האופציה המקובלת היא צימר עם בריכה קטנה. מדובר על בריכה שאי אפשר באמת לשחות בה, אלא אפשר לטבול את הגוף. זו בריכה רומנטית אך לא כזו שיכולה להתאים לשחייה זוגית, שחייה לילית, כפי שאנחנו מכירים מסרטים או ממקומות אחרים 

אופציה אחרת היא בריכה גדולה שאכן מתאימה לשחייה. העניין הוא, בגלל העלויות והעובדה שבריכה כזו דורשת הרבה מקום, אז סביר להניח שכל המתחם יכול להשתמש בבריכה, לכן אם רוצים ליהנות מפרטיות, צריך להגיע אל המקום בשעות פנויות. 

עוד אופציה היא בריכה משותפת של היישוב. כלומר, מי שמגיע לצימר מקבל אפשרות להיכנס לבריכה של היישוב. זה יכול להיות בתשלום רגיל או בתשלום סמלי של אורחים בצימר.

כתוב/כתבי תגובה