כל המידע על כריית ביטקוין

כל המידע על כריית ביטקוין

הביטקוין הוא מטבע אשר מוצפן דיגיטלית והוא לא קיים בצורה של כסף מזומן. זהו מטבע דיגיטלי היושב ברשת ואין צורך בבנקים או בחברות כרטיסי אשראי על מנת לבצע באמצעותו תשלומים מאדם אחד לאחר. הביטקיון יושב ברשת ולא בכספות או חשבונות בנק ולכן העברת כספים מכל נקודה בעולם לנקודה אחרת היא פשוטה ומהירה מאוד.

מהי כריית ביטקוין

"ייצור" מטבעות הביטקוין הדיגיטלי נעשה על ידי פתירה של משוואה עם ניחושים. אחרי שפותרים את המשוואה נוצר מספר. מי שהצליח לפתור את החידה בזמן הקצר ביותר הוא זה שמקבל את המטבעות החדשים שנוצרו. הכורה מקבל מתוך הבלוק כמה מטבעות. כמות המטבעות שמקבלים יורדת ככל שחולף הזמן.

הסיבה שיש צורך בכרייה של ביטקוין היא משום שאין מאחורי הביטקוין בנק ממשלתי או מרכזי ולכן הכורים מחליפים כאן את הממשלות ואת הבנקים המרכזיים.

איפה ניתן לרכוש מטבעות ביטקוין?

תוכלו לרכוש מטבעות ביטקוין בבורסות מקוונות. יש כמה וכמה בורסות כאלו ותוכלו לפתוח חשבון ולרכוש מטבעות. תוכלו גם לזכות במטבעות במידה ותצטרפו לתהליך הכרייה ואם תזכו במסגרתו בביטקוין. תוכלו לקנות מטבעות מאנשים פרטיים ותוכלו לשלם בביטקוין תמורת שירותים או מוצרים שונים.
תוכלו לקרוא על כך עוד גם באתר https://www.bitsofgold.co.il/

האם זה מסובך לשלם בביטקוין?

על פי ביטס אוף גולד התשובה היא שזה ממש פשוט. למעשה זה הרבה יותר מאתגר מאשר לפתוח חשבון בנק או להעביר את החשבון שלכם מבנק אחד לבנק אחר. אחרי פתיחת חשבון ביטקוין בצורה מקוונת תוכלו להעביר באמצעותו תשלומים ומטבעות לכל בן אדם שתרצו.

היתרונות בכרייה ובתשלום במטבעות ביטקוין רבים – זה כמעט ללא עמלות, תוכלו להעביר למי שתרצו מבלי להיות תלויים בבנקים מרכזיים ותוכלו להנות מרמת אבטחה גבוהה ולשלוט בצורה מלאה על הכסף שלכם.

כתוב/כתבי תגובה