סליקה לעסקים

סליקה לעסקים

יותר ויותר עסקים קטנים עוברים בשנים האחרונות לעבוד עם מערכות סליקה. מה שבעבר היה בעיקר מנת חלקם של עסקים גדולים ובינוניים או חנויות ברמות שונות, החל להפוך עם הזמן לנורמה של עסקים מתחומים שונים, קטנים ועצמאיים.

הרעיון של סליקה לעסקים הוא מאוד פשוט, במקום שהלקוח ישלם לנו במזומן הוא משלם לנו בכרטיס אשראי. הנתונים שלו עוברים דרך מערכת הסליקה אל חברת האשראי ואחרי שאנחנו מקבלים אישור שכל הפרטים נכונים, אז הלקוח מחויב ואנחנו מזוכים על הסכום. אנחנו מקבלים את הסכום שלנו באופן מיידי, הלקוח מחויב על העסקה ביום בו חברת האשראי גובה ממנו את הסכום על ההוצאות שהוא ביצע בכרטיס. התהליך לוקח זמן קצר, והעמלה היא קבועה.

מדוע סליקה לעסקים היא דבר חשוב?

ראשית, כך אנחנו מאפשרים ללקוחות שלנו לרכוש אצלנו מוצרים ושירותים מבלי שיצטרכו לשלם במזומן. זה מקל עליהם מאוד מבחינה פרקטית, אך זה גם מאפשר להם לבצע את הרכישה מכל מקום, בכל שעה. בין אם זה באופן פרונטאלי, ובין אם זה בטלפון או דרך האינטרנט

לכן עסקים רבים, בפרט עסקים קטנים בחרו לעבור לעבוד עם מערכת סליקה. זה פשוט הרבה יותר נוח, יעיל וחכם מבחינה כלכלית. עסק שלא עבר לעבוד עם מערכת סליקה, פשוט נשאר מאחור, הוא לא יכול לאפשר ללקוחות שלו לבצע רכישות והזמנות בצורה נוחה.

שנית, דרך מערכת סליקה אנחנו מאפשרים ללקוחות שלנו להשתמש באמצעי תשלום שונים. המערכת סולקת כרטיסי אשראי של חברות שונות לא רק של חברה אחת, מלבד הכרטיסים, הרי שהלקוח יכול להשתמש במזומן, בצ'קים או בכל דרך אחרת. זה הרבה יותר פשוט עבורו. זה נכון בין אם הוא מגיע אלינו לחנות או מבקש לעשות את הרכישה בדרך אחרת.

חשוב להדגיש כאן נקודה משמעותית, מבחינה כלכלית זה נראה כאילו אנחנו מפסידים מזה, בגלל עמלות וכאלה, אך בסופו של דבר הרווח כולו שלנו, אנחנו מרוויחים מכך שהלקוח יכול לשלם לנו בדרכים שונות, זה הרבה יותר פשוט והרבה יותר נוח עבורנו ומן הסתם גם עבורו.

כתוב/כתבי תגובה