עו"ד אובדן כושר עבודה, כיצד לבחור איש מקצוע

לעורכי דין נכים חשיבות רבה בתחום דיני הנכים. הם יכולים לעזור לאנשים עם מוגבלות לקבל יותר גישה למערכת המשפטית, לקחת את התיקים שלהם לבית המשפט ולמצוא עורך דין טוב כמו עורך דין יניר הראל. עם הגידול במספר האנשים עם מוגבלות, יש צורך בעוד עורכי דין שיוכלו לטפל במקרים אלו. ישנם גורמים רבים אשר נכנסים לבחירת עורך דין מוגבלות – השכלה, ניסיון, אישיות וכן הלאה.

מתי צריכים עו”ד אובדן כושר עבודה?

חלק מהאנשים עם מוגבלות אינם יכולים לעבוד מכיוון שהם צריכים להשתמש בכיסא גלגלים או במכשירים אחרים שאינם מיועדים לצרכיהם. לרוב הם מופלים לרעה על ידי מעסיקים ולעיתים אף על ידי בתי המשפט.

ייצוג ראוי לאוכלוסייה חלשה יותר:

בשנים האחרונות תחום דיני הנכים נעשה מורכב יותר ויותר. זאת בשל העובדה שמערכת המשפט השתנתה באופן משמעותי מאז הקמתה במאה ה-18.

המספר ההולך וגובר של אנשים עם מוגבלות, וצרכיהם בשירותים מיוחדים, גורמים למחלוקות רבות בחברה של ימינו.

הסיבה לכך היא שלא ברור איזה סוג של אדם יכול להיחשב נכה בחברה של היום. לאנשים עם מוגבלות יש רמות נכות שונות בהתאם לרמת הליקוי שלהם – פיזית או נפשית. ישנם גם סוגים או דרגות שונות של נכות – קלה, בינונית וקשה. אנשים רבים מחשיבים את עצמם נכים אך הם אינם יודעים כיצד להגדיר זאת כראוי ולכן בסופו של דבר הם מסווגים כבעלי מוגבלות מסוג "קל או בינוני" או "חמור" אשר יכול להיות קשה להבדיל זה מזה כאשר הם אינם מסוגלים לעשות זאת. כמה משימות כגון הליכה ללא סיוע או שימוש בכיסא גלגלים.

עו”ד אובדן כושר עבודה כמו בלינק https://www.yhc-law.co.il/services/lawyer-work-disability יכול לסייע לאנשים שסבלו מפגיעה פיזית או אחרת ואיבדו את היכולת לעבוד באופן מלא או חלקי ורוצים לתבוע פיצויים וזכויות. 

כתוב/כתבי תגובה