איך ניתן לפתח תוספים בוורדפרס

איך ניתן לפתח תוספים בוורדפרס

וורדפרס נחשבת לאחת המערכות הנוחות והפשוטות ביותר לתפעול. זוהי המערכת המושלמת לבניית אתר אינטרנט, והיא מאפשרת לכל אחד לתחזק את האתר שלו, לשנות ולהוסיף תוכן חדש וכמובן לפתח ולהוסיף תוספים שונים. לעומת מערכות אחרות, וורדפרס מאפשרת לפתח תוספים שונים בצורה הקלה והפשוטה ביותר. ניתן היום למצוא לא מעט תוספים מעולים, אשר ניתנים להורדה פשוטה, באמצעות הקלקת עכבר אחת. רוב התוספים השונים שמצויים ברשת, ניתנים להורדה בחינם וללא שום עלות. כמובן שניתן גם למצוא תוספים בתשלום, אבל כמעט כל דבר מצוי בצורה החינמית שלו. כמובן, מי שמתעניין בתחום ומעוניין לשדרג את האתר שלו, יכול לפתח תוסף חדש בוורדפרס לצד מתכנת וורדפרס, בהתאם לרצון ולצורך שלו. יש צורך רק במעט סבלנות ומעט הבנה טכנית, ולמעשה ניתן לפתח כל תוסף שרוצים ללא שום צורך בידע קודם.

איך ניתן לפתח תוספים בוורדפרס?

מערכת וורדפרס נחשבת כאמור למערכת הנוחה והפשוטה ביותר לעבודה, בין היתר בזכות השורט-קודס שלה. מדובר על קטעי קוד קצרים, אשר אמורים להשתמש בהם כאשר מזינים תוכן לאתר. ניתן למצוא לא מעט שורט-קודס שונים, כולל קטעי קוד שמיועדים לצורך יצירת גלריית תמונות, או כל שירות אחר שאמור להתממשק ל- API. בצורה כזו ניתן לייצר תוסף בוורדפרס (נראה מורכב מידיי? דברו עם דור צוברי בניית אתרי וורדפרס שיסגור לכם ת'פינה) כאשר בשלב הראשוני יש צורך לבחור בשם לתוסף הרצוי לכם. יש צורך ליצור תיקיה שמכילה את השם שבחרתם, ובתוכה קובץ בעל אותו השם. הקובץ אמור להכיל את השורט-קוד הרצוי לכם, בהתאם לתוסף שלכם. אם למשל מעוניינים לייצר תוסף שהמטרה שלו היא לקבל מידע מהמשתמש, יש צורך להשתמש בשורט-קוד המתאים לכך. ניתן למצוא כמות אין סופית של שורט-קודים שונים, המצויים על גבי הרשת. מי שמתעניין בתחום ומעוניין לפתח תוסף משלו, בהתאם לצרכים של האתר שלו, יוכל למצוא את כל הדרוש לו בצורה קלה ופשוטה למדי.

לסיכום, וורדפרס נחשבת למערכת הטובה והמומלצת ביותר לבניית אתרים בנוסף להיותה ידידותית למנועי החיפוש – תשאלו את החבר'ה של מרקטפרו קידום בגוגל. מדובר על מערכת פשוטה וקלה לשימוש, אשר כל אחד יוכל להשתמש בה גם ללא ידע מקדים. ניתן למצוא היום באינטרנט כמות עצומה של תוספים שונים שניתנים להורדה, או לחילופין ניתן לייצר תוסף משלכם.

כתוב/כתבי תגובה