5 אפליקציות חדשות שאתה חייב להכיר

5 אפליקציות חדשות שאתה חייב להכיר

מחפשים את האפליקציה החדשה שתהפוך את החיים לקלים או מעניינים יותר? כיום, בים של אפליקציות המיועדת להורדה לאייפון או לאנדרואיד, חשוב להכיר את האפליקציות החדשות ביותר והשימושיות ביותר. לכן, הכנו לכם רשימה שכוללת אפליקציות חדישות, שימושיות ואף חינמיות! קבלו אותן: האפליקציות החדשות שאתם חייבים להוריד.

 TIKTOK   הדרך ליצור סרטונים בקלות

מי שאוהב לסקרן גולשים, מי שצילום סרטונים קצרים מקדמים את בית העסק שלו, או רוצה להתחיל לשלוח מסרים שיווקיים לעולם – חשוב שיכיר את אפליקציית טיק טוק. יישום זה הגיע אלינו מסין והוא מציע דרך קלה וידידותית לשתף סרטונים ברשת.

באמצעות האפליקציה אפשר לשתף סרטונים מוזיקאליים בקלות והיא נחשבת פופולארית במיוחד בכל העולם. עם היישום ניתן לצלם סרטונים בקלות, לבצע עריכה בכל סגנון, להוסיף אפקטים מגניבים ולפרסם את הסרטונים במגוון רשתות במהירות. האפליקציה מתאימה עבור ילדים ומבוגרים, כמו גם עבור אנשי עסקים אשר מעוניינים להעביר מסרים לקהל היעד שלהם, במהירות ובצורה יצירתית.

Roadpal – לנהגים משועממים

מי שנמצא הרבה על הכביש, יוכל ליהנות מאפליקציית Roadpal המציעה הפגת שעמום בעת הנהיגה. הדבר מתאפשר באמצעות בחירת נושאי שיחה מעניינים, כמו גם בחירת איש קשר המתאים עבור נושאים אלה. בכך אפשר להעביר את הנהיגה בצורה טובה יותר, ואף לחסום אנשי קשר שמעלים לכם את העצבים!

אפליקציה זאת תסנן ותאתר את תחומי העניין שלכם, ואף תתאים לכם אנשי קשר שנראה כי מתעניינים באותם תחומים. בכך אפשר ליצור קשרים חדשים ולהישאר ערניים בדרכים.

אפליקציות חדשות

Switcher – הסוף לשכחת הדוד הדלוק!

מי שתמיד חוטא בהדלקת הדוד ולאחר מכן שוכח הדוד דולק, יוכל לחסוך הרבה כסף ועוגמת נפש באמצעות אפליקציית switcher . האפליקציה מתאימה למכשירי סמארטפון והיא מאפשרת שליטה על הבויילר והתרעה לאחר שזמן ההפעלה הדרוש עבר. בכך רבים פחות מופתעים כאשר הם מגלים כי שוב שכחו את הדוד דולק: מה שעוזר לחסוך כסף ואנרגיה.

Picrun – למכורים לגיף

גיפים הם סרטונים קצרצרים של מאיות שניה שניתן לשלוח בכל רשת חברתית. גיפים מתאימים לכל מצב רוח והם נחשבים משעשעים וצבעוניים. בכך רבים יכולים לבטא רגשות בקלות ועל הדרך להצחיק.

מי שמכור לדרך זאת של תקשורת, יוכלו לבחור באפליקציית Picrun המקנה חיפוש קל יותר של גיפים בכל רשת חברתית, עם מגוון אייקונים המתאימים למילים שאתם מקלידים.

Mysizer  – מידה כנגד מידה

אפליקציה זאת מיועדת למכורים לשופינג שרוצים לרכוש פריטים במידות מדויקות. האפליקציה מקנה רכישה נכונה באמצעות סריקת גופו של הצרכן, בעוד שבכך ניתן להתאים את הבגד הנכון למידה של הרוכש. מי שחובב שופינג ורוצה לעשות זאת ביעילות: יוכל להוריד את Mysizer ובכך לבחור פריטים מדויקים עבורו.

 

לסיכום, אפליקציות חכמות ויעילות יוצאות לאוויר בכל יום, ולכם נותר לבחור את אלה שמקצרות עבורכם תהליכים, מסייעות לכם לתקשר בקלות לשווק בית עסק, מוצר או שירות בקלות! בכך ניתן לחיות את החיים הטובים, היעילים והנוחים ביותר.

כתוב/כתבי תגובה