3 דרכים איך אפשר לקדם את העסק שלכם באינטרנט

3 דרכים איך אפשר לקדם את העסק שלכם באינטרנט

עולם האינטרנט פתח בפנינו, אופציות שונות לפרסום וקידום העסק שלנו. אם עד אז, היינו יכולים להשתמש בתקשורת אלקטרונית, תקשורת כתובה, שלטי חוצות ואמצעי פרסום אחרים, הרי שהאינטרנט במשך השנים, העניק לנו כלים נוספים בעזרתם אנחנו יכולים לקדם את העסק שלנו. 

הייחוד שהאינטרנט מייצר עבורנו הוא, שהקידום נעשה באופן הרבה יותר ממוקד, הרבה יותר יעיל ונכון, על פי מה שהלקוחות מחפשים וצריכים. הוא מגיע לכל אחד הביתה או למכשיר הסלולר, וכפי שאנחנו יודעים היום, האינטרנט שינה את כל עולם הפרסום והפך את הפרסום בטלוויזיה, רדיו ועיתונות, להרבה פחות רלוונטי, הרבה פחות משמעותי. 

> הכירו 5 ערוצי שיווק לקידום העסק שלך

מעבר לכך, הפרסום באינטרנט הוא הרבה יותר זול, זו גם הסיבה שבעלי עסקים קטנים ובעלי מקצוע, משקיעים לא מעט כסף וזמן. מבחינתם זה כלי הרבה יותר יעיל, הרבה יותר זול ומפותח והתוצאות הן בהתאם, תוצאות איכותיות. 

לפני שנציג 3 דרכים כיצד אנחנו יכולים לקדם את עצמנו באינטרנט בצורה יעילה, צריך להבין מדוע הרשת מספקת לנו כלים הרבה יותר יעילים לפרסום מאשר רדיו, טלוויזיה ומקורות אחרים. 

יש לכך שני הסברים פשוטים. ראשית, באינטרנט אנחנו יכולים ליהנות מתוכנות ואמצעים שמאפשרים לנו לבצע מחקר הרבה יותר מקיף ואיכותי, על מנת להגיע ספציפית אל האנשים שירצו לרכוש את המוצר או את השירות שלנו. שנית, האינטרנט מאפשר לנו לייצר כלים אפקטיביים בשביל למקד את הפרסום שלנו בדיוק על פי כל המאפיינים הנדרשים לנו, כך אנחנו לא נבזבז זמן ולא נבזבז כסף לחינם. 

מה הן שלוש הדרכים לקידום העסק באינטרנט

קידום אורגני בגוגל – זה מה שנחשב הקידום הקלאסי. לוקחים אתר אינטרנט, מקדמים אותו על פי הכללים של גוגל, בביטויים ספציפיים שאנחנו רוצים למשוך בהם גולשים, וכך יוצרים פרסום נכון לאתר, מקדמים אותו במנוע החיפוש ובסופו של דבר יוצרים תנועה באתר. 

החיסרון של קידום זה, הוא דורש המון סבלנות, לוקח זמן וכל הזמן צריך לבדוק אם הוא עובד, לבצע שינויים, עדכונים, וכן מדובר בקידום שחייב להתנהל כל הזמן, בלי הפסקה, כחלק מהמשימות נדרשות למדו איך להשיג קישורים לאתר כדי לחזק אותו. 

קידום ממומן בגוגל – זה הצד השני של המטבע. קידום שמבוסס על כסף. קונים מודעות במנוע החיפוש, על פי ביטויים מסוימים, בהתאם למחיר שלו בשוק אשר נקבע על פי דרישה. היתרון הוא, מדובר בקידום מהיר שמאפשר חשיפה בולטת בעמודים של גוגל. 

החיסרון של קידום זה, הוא לא בהכרח אמין, שכן לא הקליקים על המודעה הם איכותיים, כמו כן, הוא עולה הרבה כסף. 

קידום בפייסבוק – מדובר על קידום של מודעות בפייסבוק, בין אם זה לגבי האתר, לגבי פוסטים, מוצרים, שירותים. היתרון הגדול הוא, מאוד ממוקד והגולש לא צריך לחפש את המוצר בשביל לראות את המודעה. 

החיסרון הוא, זה מתאים רק למי שיש פייסבוק ופעיל ברשת.

כתוב/כתבי תגובה