מירב שביט – קידום באינסטגרם

מירב שביט – קידום באינסטגרם

בעידן הנוכחי כמעט כולם נמצאים ברשתות החברתיות השונות. אומנם הפייסבוק נחשבת לאחת הרשתות המוכרות ביותר גם בתור פרסום בפייסבוק לעסקים, אך חשוב שלא לזלזל בכוחו של האינסטגרם. בעולם המודרני לרוב האנשים אין את הכוח או את הסבלנות הדרושים על מנת לקרוא פוסטים ארוכים ובטח שלא להיכנס ללינקים המובילים לכתבות או מאמרים. אך לעומת זאת, סרטוני וידאו קצרים או תמונות מושקעות, יכולים לזכות בלא מעט תגובות ולייקים. לכן כל מי שמעוניין לקדם את העסק שלו, חייב להכיר את אומנות הקידום והשיווק באינסטגרם. מירב שביט למשל, נחשבת לאחת הדמויות המוכרות ביותר בתחום, היות והיא מספקת קידום באינסטגרם ברמה הגבוהה ביותר ובמחיר המשתלם ביותר.

קידום באינסטגרם – עצות מפיה של מירב שביט

למעשה האינסטגרם הפך היום לאחת הפלטפורמות המוצלחות ביותר, לצורך קידום ושיווק של כל עסק וכל חברה. אם בעבר היה מספיק להשקיע במודעה מעוצבת בעיתון, הרי שהיום יש צורך בהשקעה מינימלית יותר. כל עסק שמעוניין לקדם את עצמו ולהגדיל את אחוזי החשיפה, חייב להשקיע בנוכחות תמידית במדיות החברתיות. היום לא נדיר לצפות בבני נוער, צעירים ואף אנשים מבוגרים יותר, אשר מבלים שעות בדפדוף תמונות אקראי באינסטגרם. לכן מדובר על פלטפורמה שכדאי להשקיע בה, רק חשוב לעשות זאת בצורה נכונה ומדויקת. לא מספיק לצלם תמונות יפות ולפרסם אותן אחת ליום, אלא יש צורך להעביר באמצעות התמונות את המסר השיווקי של העסק. כמובן שהדבר נכון גם לגבי סרטונים קצרים או אפילו טקסטים שתרצו להוסיף לתמונות שלכם בעמוד העסקי.

באמצעות סדנה מקצועית ועניינית, כל אחד יכול ללמוד את הדרך הנכונה לקידום באינסטרגם. אחד מהדברים המהותיים בהצלחת הקידום הוא נושא ההאשטגים, אותן מילים המחוברות למשפט אחד עם הסימון סולמית בתחילתן. ההאשטג נועד לתאר את התמונה או הסרטון שמעלים, וכך להיות מוצג לכל מי שחיפש את ההאשטג הספציפי הזה. אם לדוגמה מעלים תמונה של עוגת יום הולדת מושקעת ומעוצבת, ההאשטג המתאים לתמונה יהיה #עוגתיוםהולדת ועוד האשטגים נוספים החופפים לתחום זה. פרט לנושא ההאשטגים, הסדנה תכלול גם את החשיבות בשמירה על אותנטיות בפרופיל האישי או העסקי. מקוריות וחשיפה של "החיים כפי שהם" הם אלו שיוכלו להעלות את כמות החשיפה של העוקבים, כך שהפרופיל יהיה פופולרי בקרב משתמשים מכל רחבי העולם.

לסיכום, קידום באינסטגרם יכול להגדיל בצורה משמעותית את כמות הלקוחות של העסק, אך על מנת ליהנות מהתוצאה יש צורך לעבוד עם איש מקצוע שמתמחה בתחום. מירב שביט למשל, נחשבת לאוטוריטה ולכן כדאי להקשיב לטיפים ולעצות שלה.

כתוב/כתבי תגובה