קידום חנות וירטואלית – מה זה סמכות אתר?

קידום חנות וירטואלית – מה זה סמכות אתר?

אחד הדברים שהכי משפיעים על קידום חנות וירטואלית שלנו במנועי החיפוש נקרא סמכות אתר. אתר עם סמכות גבוהה הוא פשוט אתר שעונה אם לא על כל אז על חלק גבוה מהקריטריונים שגוגל שמה עליהם את הדגש בתהליך קידום אורגני של אתר בין אם מדובר על קידום חנות וירטואלית ובין אם על אתר תדמית.

תוכן וקישורים

אתר סמכותי הוא אתר שקודם כל התוכן שמופיע בו מעניק ערך מוסף לגולש, ובמקביל התוכן מהימן ומקצועי, כלומר שניכר שיש השקעה בנושא שיווק באמצעות תוכן באתר. דבר נוסף שמעיד על אתר עם סמכות גבוהה קשור לקישורים שמובילים אל האתר שלי. למשל, אם האתר שלי עוסק בחוגים ותכני העשרה לגיל השלישי ואני מקבל קישור מאתר בעל סמכות גבוהה שגם הוא עוסק בדיוק באותו תחום, גוגל רואה את זה בעין טובה.

כל מומחה קידום חנות וירטואלית יודע כי גם איכות הקישורים משפיעה על רמת הסמכות של האתר שלכם ולכן חשוב לוודא שהקישורים נמצאים בתוך אתרים איכותיים ולא באתרי ספאם כי אז הסמכות שלכם נפגעת באופן אוטומטי. באתרים שיש בהם הרבה דפים, חשוב לדאוג גם לקישורים פנימיים עבור דפים שאתם מעוניינים שרמת הסמכות שלהם תגדל.

קידום חנות וירטואלית וסמכות אתר?

בנוסף לתוכן איכותי, מהימן ומקצועי, קישורים חיצוניים וקישורים פנימיים, יש עוד כמה דברים שמשפיעים על סמכות ויסייעו לנו לבצע קידום חנות וירטואלית. למשל, רשתות חברתיות הם המפתח שלכם להעלות את רמת הסמכות שלכם. גוגל מאוד אוהב אתרים עם פעילות ענפה ברשתות החברתיות כמו גוגל פלוס, יוטיוב, פייסבוק ואינסטגרם.

חשוב לדאוג לקישורים רלוונטים בין האתר שלכם לבין העמודים ברשתות החברתיות. דבר נוסף שמשפיע על סמכות האתר קשור לוותק. ככל שהדומיין שלכם יותר וותיק, אתם צוברים יותר סמכות ומשפרים אותה. ממש כמו במציאות.

לסיכום, ככל שתעמיקו ותלמדו יותר את החוקים של גוגל ותפעלו על פיהם בתהליך של קידום חנות וירטואלית, ככה הסיכוי שלכם לשפר את סמכות האתר תעלה.

כתוב/כתבי תגובה