האתר לא מתפקד? אלו הדברים שתשקלו לשנות

האתר לא מתפקד? אלו הדברים שתשקלו לשנות

הקמתם אתר אינטרנט, השקעתם כסף, עשיתם את כל מה שאמרו לכם בשביל שהאתר יעלה לאוויר ויזכה לחשיפה ויביא לכם גולשים שיוכלו לרכוש מוצרים ושירותים דרך האתר, אך האתר בכל זאת לא מתפקד? זה הזמן לחשוב על שינויים.

מה עושים כשהאתר לא מתפקד?

החלפת שרת

זה אולי יישמע מוזר, אך לעיתים הבעיה היא בכלל טכנית. יכול להיות שהאתר לא מתפקד כי הוא נופל לעיתים תכופות, יכול להיות שהוא לא נטען מהר מספיק. לכן, אתם צריכים שרת VPS איכותי. אם אין לכם שרת כזה, בדקו את האפשרות לעבור לאחד כזה.

החלפת חברת אחסון

יכול להיות שהבעיה היא הרבה יותר מורכבת, לפחות בכל מה שקשור לאחסון האתר ולכן, יהיה נכון מצידכם להחליף חברה. חפשו חברה אחרת שתוכל לספק את הצרכים שלכם באופן מלא.

החלפת חברת קידום

ייתכן שהאתר עובד נהדר מבחינה טכנית אך הוא פשוט לא מקודם מספיק טוב בגוגל ובאתרים אחרים. לכן הפתרון הוא לחפש חברת קידום אחרת שתבצע את התהליך, תדע לנתח את המצב שלו ואז תחליט כיצד לקדם אותו בגוגל ובאתרים המתאימים.

עיצוב האתר

יכול להיות שהאתר עובד כמו שצריך אך הוא פשוט לא מספק חווית משתמש ראויה לגולש. לכן, עיצוב חדש יכול להוות פתרון לבעיה. שינוי תפריטים וכפתורים, אולי שינוי צבעים או דברים אחרים שיכולים להשפיע עליו. בסופו של דבר, עיצוב חדש  יוכל לשפר את חווית המשתמש ולשדרג את נראות האתר.

מחקר מקיף

אם האתר לא מתפקד, בדקו היטב מה יכולות להיות הבעיות שלו. מעבר לכל מה שציינו, ייתכן ואלה דברים אחרים לגמרי. יכול להיות שיש עליו ביקורות שליליות באינטרנט ואנשים נרתעים מלהיכנס אליו, יכול להיות שיש עמודים מסוימים שלא עובדים או לא מספקים חומר רלוונטי לגולש ולכן לא נכנסים אליו.

אתר אינטרנט זה ריצת מרתון

כשמקימים אתר אינטרנט זה לא פרויקט לטווח קצר, אתר אינטרנט אמור לשרת אותנו למשך שנים רבות. לכן, גם אם הוא לא מתפקד, זה לא סוף הסיפור, אם נדע להתמודד עם הבעיה נוכל לפתור אותה וליהנות מהאתר שלנו.

כתוב/כתבי תגובה