שיטת הלקוח הסמוי – האם זה עובד?

שיטת הלקוח הסמוי – האם זה עובד?

כל מנהל צריך לפקח על העובדים שלו ולראות כציד הם מבצעים את העבודה וזאת בכדי להבטיח כי הם לא מחפפים, מתייחסים בזלזול אל לקוחות ומבצעים את התפקיד כפי שהוגדר להם. העניין הוא שפעמים רבות כאשר המנהל מגיע אל העובדים אז העובדים משחקים אותה ולא מתנהגים כפי שהמנהל היה מצפה מהם וזה גורם לבעיות רציניות ביותר שאי אפשר להתעלם מהם. אז מה אפשר לעשות בכדי לדעת איך העובד מתנהג? התשובה היא שמה שאנו צריכים לעשות זה לפנות אל האופציה של לקוח סמוי. עליכם להבין כי לקוח זה יגיש לכם דוח מקיף על התנהגות העובדים, על מצב העסק שלכם ועל רמת השירות והוא יעשה הכול באופן סמוי כך שהעובדים יתנהגו כפי שהם מתנהגים בדרך כלל ועל כן שיטת הלקוח המסוי היא שיטה כל כך עוצמתית ומומלצת לעסקים רבים.

מדוע הבקרה על הלקוח הסמוי היא כה חשובה?

אך בכדי שהלקוח אכן ישקף את עבודת העסק והעובדים בצורה טובה הוא צריך לעשות את עבודתו בצורה הטובה ביותר שיש. אז איך נבטיח כי הלקוח אכן מתקפד כמו שצריך ללא טעויות או בעיות? התשובה היא שאנו צריכים לוודא שללקוח יש בקרה מקיפה על הפעולות שלו. ברגע שיש בקרה ופיקוח על הלקוח הסמוי אזי הוא יבצע את עבודתו בצורה הרבה יותר טובה. ללא בקרה כזאת הלקוח יפעל בכאוס וספק רב אם התבונות שלו יהיו שוות הרבה ואם אנו יכולים לסמוך על מה שהוא יגיד וזהו משהו שממש לא כדאי לנו לזלזל בו אם אנו רוצים לשפר את מצב העסק שלנו.

איך אבטיח כי הבקרה על הלקוח היא ברמה גבוהה?

אז מה אנחנו צריכים לעשות בכדי להבטיח כי אכן הבקרה על הלקוח הסמוי תהיה ברמה גבוהה? התשובה היא שאנו צריכים לבחור חברה מקצועית, רצינית וטובה אשר מעסיקה את הלקוח הסמוי. עליכם להבין כי ככל שתבחרו חברה יותר טובה כך היא תשרת אתכם בצורה יותר מושלמת וכך הבקרה על הלקוח הסמוי תהיה ברמה יותר גבוהה וזהו משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת.

עוד מידע תוכלו למצוא באתר https://www.geokg.com/

כתוב/כתבי תגובה