מה זה "מפתח לאופיס" ולמה חשוב שיהיה לכם כזה בעסק?

מה זה "מפתח לאופיס" ולמה חשוב שיהיה לכם כזה בעסק?

היום כבר ברור לכולם כי על מנת להתקין תוכנת אופיס חוקית ורשמית על המחשב של העסק, יש צורך להצטייד במפתח לאופיס. מדובר למעשה על קוד הכרחי לצורך התקנת התוכנה על המחשב. כל מי שרוכש תוכנת אופיס, מקבל באופן אוטומטי את הקוד הנחוץ לצורך התקנתה. חשוב לשמור את המפתח לאופיס, מאחר ובלעדיו לא ניתן להתקין את התוכנה על המחשב. הדבר נכון גם במקרה שמעוניינים להעביר את תוכנת האופיס למחשב אחר, לאחר מחיקתה מהמחשב הנוכחי. גם במקרים מסוג זה, יש צורך במפתח לאופיס, על מנת לבצע את המעבר.

מהי החשיבות של מפתח לאופיס?

חשוב להבין כי כל תוכנת אופיס 2019 חוקית מגיעה עם מפתח לאופיס, הדרוש לצורך התקנתה. יש לזכור כי ניתן היום למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של תוכנות פיראטיות, המאפשרות להתקין את התוקנה על מחשבי העסק בצורה לא חוקית. אך פעולה מסוג זה עלולה לגרום לתביעה כנגד העסק שלכם, שלא לדבר על מגוון רחב של פרצות אבטחה ובעיות שונות. יש לזכור כי רק תוכנות אופיס רשמיות המותקנות באופן חוקי על מחשבי העסק, זוכות לעדכונים שוטפים וכמובן לתמיכה טכנית במידת הצורך. אך מי שיבחר להתקין תוכנה פיראטית, מסכן את המוניטין של העסק ואת היכולות שלו. עסק ללא תוכנת אופיס תקינה, הפועלת באופן חלק ללא שום בעיות, אינו מסוגל להתקיים בשוק התחרותי של היום. יש לזכור כי התוכנות הפיראטיות עלולות להכיל מגוון עצום של פרצות אבטחה, המסכנות את המידע של העסק והמידע הרגיש אודות הלקוחות שלו.

מה חשוב לדעת אודות מפתח לאופיס?

כדאי לדעת כי כל מי שיבחר לרכוש את תוכנות האופיס שלו בצורה דיגיטלית, יקבל את הרישיון הדיגיטלי למייל שלו תוך דקות בודדות בלבד. כמובן שהרישיון מגיע ללא הדיסק הפיזי, אשר מגיע ברכישת התוכנה בחנות פיזית. אך באמצעות רכישה דיגיטלית ניתן ליהנות ממחיר אטרקטיבי יותר, מאחר ומדובר על חנות מקוונת, שאינה צריכה לשלם שכירות, ארנונה, חשבונות וכדומה. לכן החנות יכולה להרשות לעצמה לספק ללקוחותיה תוכנות מקוריות ורשיון תוכנה חוקי במחירים שוברי שוק. ברכישת תוכנת האופיס הלקוח מקבל לינק להורדת התוכנה מהאתר של חברת מיקרוסופט, דבר שמאפשר גם לשמור על איכות הסביבה, מאחר ואין שום צורך בדיסק פיזי. מדובר על פתרון מהיר ויעיל יותר, התורם לשמירה על כדור הארץ. רישיון זה אינו שונה כלל מרישיון המסופק באמצעות הדיסק, מאחר וגם הוא מעניק ללקוח מפתח לאופיס.

כתוב/כתבי תגובה