כתיבת דפי נחיתה – איך עושים את זה בצורה נכונה

כתיבת דפי נחיתה – איך עושים את זה בצורה נכונה

כתיבת תוכן בכלל ולאתרי אינטרנט בפרט, זה סוג של אומנות. גם אם נדמה לנו שמדובר בתוכן פשוט, סטנדרטי, תוכן שכל אחד יכול לכתוב, בוודאי אם יש לנו ניסיון מועט בכתיבה, עדיין מדובר באומנות. לו בגלל סיבה אחת, התוכן נועד למשוך את הגולש לקרוא ולבצע פעולה.

זה נכון כשמדובר על תוכן באתרי אינטרנט, עמודי פייסבוק, טוויטר, בלוגים, אך זה גם נכון כשמדובר על תוכן בדפי נחיתה. נכון שדף נחיתה הוא עמוד בסיסי שכל מטרתו לגרום לגולש לבצע פנייה אל בית העסק במטרה לרכוש מוצר או שירות, אך גם הוא כולל בתוכו תוכן מסוים, ובשביל שהגולש אכן יבצע פנייה, התוכן חייב להיות ברור, רהוט, ובעיקר כתוב באופן שיווקי.

לפני שנסביר על כתיבת דפי נחיתה בצורה נכונה, חשוב להדגיש שכל מי שמבקש לפרסם דף נחיתה בנושא כזה או אחר, עליו להתייחס לעמוד באופן ספציפי, כאילו מדובר באתר אינטרנט ממש. נכון שמדובר בדף אחד ונכון שכל מטרתו היא שיווקית, אך זה הכלי שעומד לרשותו בשביל למשוך גולשים לבצע רכישות והזמנות. במילים אחרות, זה לא שונה מכל כלי פרסומי אחר.

איך כותבים דף נחיתה בצורה נכונה?

ראשית, אנחנו צריכים לדעת אל מי אנחנו פונים. בין אם זה צעירים או מבוגרים, נשים או גברים, דתיים או חילוניים. עלינו להבין למי אנחנו פונים ולכתוב בהתאם.

שנית, הכתיבה צריכה להיות קלילה, פשוטה, מהירה, שיווקית. אנחנו לא צריכים להכביד במילים, ובוודאי לא לומר דברים שאינם קשורים. כמו כן, הדברים חייבים להיות אמינים.

שלישית, חשוב שהשפה תהיה אמיתית, ברורה ורהוטה, מכובדת ומכבדת, גם אם אנחנו משתמשים בסלנג, הוא צריך להיות נכון ומכובד.

לעוד מידע בקרו בעמוד טיפר כתיבה שיווקית

כתוב/כתבי תגובה