הפקת כנסים אונליין – כל מה שצריך לדעת

הפקת כנסים אונליין – כל מה שצריך לדעת

רוצים להפיק כנס אונליין ולא יודעים האם אתם יכולים להצליח?

במסגרת מאמר זה אספנו עבורכם מגוון רחב של טיפים שימושיים אשר יאפשרו לכם הפקת כנסים אונליין בצורה מקצועית ויעילה במיוחד.

מספר טיפים שיעזרו לכם להפיק כנסים אונליין מקצועיים ויעילים

  • דעו מה ה"למה" שלכם – זה טוב ויפה שאתם רוצים להפיק כנס, בין אם למטרות מסחריות ובין אם למטרות מקצועיות, יחד עם זאת חשוב שתלמדו לזהות את הסיבה העמוקה יותר שמאחורי הרצון שלכם להפיק את הכנס. ברגע שתעשו זאת, ותוכלו להתחבר לסיבה שגיליתם מכל הלב, הדחף שלכם להפקת כנס מוצלח יתעצם פי עשרות מונים.
  • השקיעו בשיווק – אלא אם כן כבר הגעתם למעמד מקצועי נכבד והשם שלכם מוכר בקרב אנשי המקצוע והלקוחות הפוטנציאליים מהתחום שלכם, אם אתם רוצים שהכנס שלכם יצליח גם מהבחינה המקצועית וגם מהבחינה המסחרית, אתם חייבים להשקיע זמן, אנרגיה וכמובן גם כסף על מנת לשווק אותו לקהל היעד שלכם. כנס מקצועי ומופק היטב לא שווה כלום ללא קהל…
  • הקפידו על ייחודיות – בין אם אתם מעוניינים להפיק כנס אונליין בנושא נפוץ כגון חרדות ובין אם אתם רוצים להפיק כנס אונליין בנושא איזוטרי יותר כגון אפייה ללא גלוטן, חשוב שתקפידו על ייחודיות וגיוון בנושאים ובאנשי המקצוע שאתם מתכוונים לאגד תחת הכנס שלכם. אחרת המשתתפים הפוטנציאליים יגיעו למסקנה שמדובר בעוד כנס שיווקי וחסר תועלת.
  • תקפידו על לוח זמנים – כאשר מדובר על כנס אונליין, התזמון חשוב הן עבור הדוברים והן עבור המשתתפים, במיוחד לאור תקלות טכניות שונות שעלולות להתעורר. לכן חשוב להקפיד על לוח זמנים מהודק, תוך כדי השארת מרווחי זמן להתמודדות עם תקלות מפתיעות.

לפרטים נוספים פנו אל קלידסקטופ אירועים

כתוב/כתבי תגובה