כל מה שרציתם לדעת על דיסקורד

כל מה שרציתם לדעת על דיסקורד

אם אתם גיימרים ומשחקי רשת הם התחביב האהוב עליכם, סביר להניח שאתם לא צריכים אותנו על מנת לדעת מה זה דיסקורד. אבל מסתבר שהיישום הזה יכול להועיל ולהיות מאוד שימושי גם מחוץ לעולם הגיימינג. כל מה שרציתם לדעת על דיסקורד ולמה הוא משמש. 

יישום תקשורת פופולרי 

בצורה כזאת או אחרת, דיסקורד קיים בסביבה כבר מעל ל-5 שנים. אכן. בתחילת הדרך הוא הושק על מנת לענות על הצורך של חובבי הגיימינג אולם כיום הוא הולך ותופס פופולריות גם בקרב קהלים אחרים. מדובר למעשה על יישום פופולרי למטרות תקשורת קהילתית. הוא נקלט מהר מאוד בקהילת הגיימרים, משום שהוא מאפשר להם להתכתב זה גם ברמת פיתוח וגם ברמת תקשורת תוך כדי משחקים קבוצתיים. השיחות יכולות להתבצע בצורה פרטית או בצורה ציבורית. ניתן לתקשר גם ברמת הקבוצות הגדולות, תוך הסתמכות על השרתים. 

דיסקורד חינם, תוספות בתשלום 

דיסקורד מאפשרת כיום תקשורת מרובה, לא רק בצורת צ'טים. האפליקציה השיקה אפשרויות לשיחות קוליות ולתקשורת בווידאו. היישום מסייע ליצור חיבור בין אנשים שונים בזכות ארגון בקבוצות על פי נושאי עניין ותחומים רצויים. מאות מיליוני הורדות נרשמו לאפליקציה הזאת ולמרות שהיא חינמית, לחברה ישנה תוכנית עסקית שמביאה לה הכנסות בלתי מבוטלות. כיום, התרחב מספר המשתמשים ורבים מהם אינם דווקא גיימרים אלא בעלי עניין בקהילות שונות שמוצאים בפלטפורמה הזאת פתרון מצוין. בין הפונקציות הפופולריות ניתן לציין את שיחות הוידאו, שליחת קריאה, שיחות ועידה, צילומי מסך, בחירת אווטאר אישי, ספריית ג'יפים. כיום, האפליקציה מציעה פתרונות ייעודיים ליצרני תוכן מקוון, מפתחי משחקים, בעלי אתרים. שירותי פרימיום בתשלום מבוססים על תוכניות מנויים לטובת העברת מסרים גדולים, שימוש באנימציות משופרות ועוד. 

פרטים נוספים באתר: https://www.gadgety.co.il/

כתוב/כתבי תגובה