לא תאמינו כמה תרוויחו בתפקיד Q.A

לא תאמינו כמה תרוויחו בתפקיד Q.A

כל עולם ההייטק עובר לא מעט שינויים בשנים האחרונות. אם עד לפני מספר נים משרות כמו עורכי דין או רואי חשבון נחשבו לטובות והבטוחות ביותר, הרי לנו שכיום כל משרות ההייטק נחשבות לטובות ביותר. אחד מהתחומים הנפוצים ביותר כיום אשר אליו אנשים רבים בוחרים להשתייך הוא תפקיד Q.A. בעולם ההייטק אדם המוכשר לתפקיד זה בודק תוכנות וקודים שונים במטרה לוודא כי אין שום טעות ברצף הכתיבה שלהן. כל טעות עלולה להביא לתקלות של ממש ועל כן כיום נדרשים לא מעט בודקי תוכנה בעולם ההייטק. אם גם אתם רוצים להצליח להיכנס לעולם ההייטק במהירות ובקלות רבה, חשוב לדעת כי קיימים קורסים איכותיים בליווי אישי לאורך כל תקופת הקורס עד הכניסה לעולם ההייטק.

כל מה שרציתם לדעת על בדיקת תוכנה

תלמידים רבים אשר עברו את קורסי Q.A מדווחים על קורס מעניין במיוחד אשר העשיר את הידיעות האישיות שלהם עשרת מונים. במהלך הקורס מקבלים את כל הכלים החשובים ביותר על מנת להתחיל לעבוד בעולם ההייטק מיד עם תום הקורס. לא תצריכו להקדיש יותר מכמה חודשים בודדים של למידה על מנת להיכנס לעולם בו כל המשרות הופכות מבוקשות ונדרשות יותר ויותר עם השנים, עולם ההייטק כמובן. על מנת להיכנס בצורה הטובה והבטוחה ביותר, קורס Q.A יקח אתכם כל הדרך אל ההצלחה בבדיקות התוכנה השונות.

השכר ההתחלתי הצפוי לבודק תוכנה מקצועי

השכר ההתחלתי בעבודה זו נע בין 7,000 ל 10,000 שקלים לחודש. ישנם בודקי תואנה רבים אשר יכולים להרוויח הרבה יותר לאחר כמה שנים של ותק וניסיון בתחום. לאחר כחמש שנים של ותק וניסיון תוכלו להרוויח בין 18,000 עד כ 23,000 אלף שקלים בחודש.

כתוב/כתבי תגובה