מה הם ספרים דיגיטליים?

ספרים דיגיטליים הם גרסאות אלקטרוניות של ספרים שניתן לקרוא במחשב, בטלפון או בטאבלט. הם קיימים כבר זמן מה, אבל הם הפכו פופולריים יותר ויותר במהלך השנים האחרונות.

ספרים דיגיטליים נתפסים בדרך כלל כתחליף לספרים פיזיים וספרים אלקטרוניים. הם מציעים את הנוחות של היכולת לקרוא אותם בכל מקום שתרצה מבלי לשאת איתך משקל פיזי.

ספרים דיגיטליים מציעים גם הרבה יותר מסתם נוחות – הם מאפשרים דברים כמו הדגשה והערה של טקסט, קריאה במיטה מבלי להפריע לאף אחד אחר, ואפילו לספק קריינות אודיו.

למה כדאי לרכוש ספרים דיגיטליים

ספרים דיגיטליים מגיעים בפורמטים שונים כגון PDF, EPUB, MOBI ועוד. ניתן לקרוא אותם במגוון מכשירים כגון מחשבים, טאבלטים, סמארטפונים וכו'.

לספרים דיגיטליים יתרונות רבים על פני ספרים מודפסים. הם נגישים יותר וקלים יותר לחלוקה עם אחרים. הם גם עמידים יותר וקלים יותר לנשיאה. ספרים דיגיטליים יכולים להיקרא בכל מקום, בכל זמן ועל ידי כל אחד עם חיבור לאינטרנט.

ספרים דיגיטליים קיימים בעשורים האחרונים והם התפתחו עם השנים. בימים הראשונים של ההוצאה הדיגיטלית, הם כונו לעתים קרובות כאל ספרים אלקטרוניים או ספרים אלקטרוניים. כיום, הם ידועים גם בתור מהדורות דיגיטליות או ספרים אלקטרוניים מכיוון שהם נקראים במחשב או במכשיר אלקטרוני אחר ולא בפורמט מודפס.

רכישה מקוונת

הופעת ההוצאה לאור הדיגיטלית יצרה הזדמנויות חדשות לסופרים להגיע לקוראים ברחבי העולם עם עבודתם מבלי לעבור דרך הוצאה לאור מסורתית ומפיצים כמו אמזון, בארנס אנד נובל, גוגל ספרים וכו', שעלותן עשויה להגיע לאלפים.

ספרים דיגיטליים מכונים לעתים קרובות ספרים אלקטרוניים או ספרים אלקטרוניים שזה קיצור של ספר אלקטרוני. המונח eBook משמש גם לתיאור גרסה דיגיטלית של ספר מודפס שניתן לקרוא במכשירים כמו סמארטפונים וטאבלטים.

כתוב/כתבי תגובה