מיהו אמן חושים – קווים לדמותו

מנטליסטים הם אנשים הטוענים שיש להם את היכולת לקרוא את מחשבותיהם של אחרים. הם משתמשים בטכניקות רבות, כמו קריאה קרה, קריאה חמה וקריאת מחשבות. את המונח מנטליסט טבע הארי הודיני בספרו "קוסם בין הרוחות" (1924). הודיני רצה להבדיל בין פרפורמרים שטענו שיש להם כוחות נפשיים לבין אלו שלא. במיוחד הוא התמקד במדיומים שהשתמשו במגע פיזי עם אדם או חפץ שהיה שייך לאדם שנפטר.

אמן חושים – ללא ספק מרתק

אמן חושים הוא מישהו שיש לו את היכולת לחזות אירועים עתידיים או לחשוף ידע נסתר. המנטליסט הוא קוסם המתמחה בקריאת מחשבותיו של אדם, חיזוי העתיד וטלפתיה. ישנם סוגים רבים ושונים של מנטליזם כמו מנטליזם, מנטליזם-פלוס או מנטליזם-מינוס.

מנטליסטים הם אנשים הטוענים שיש להם את היכולת לקרוא מחשבות או לחזות אירועים עתידיים. מנטליזם הוא ענף של שואו ביזנס העוסק בביצוע מעשים נפשיים כגון טלפתיה, ראיית רוח וכוחות אחרים. מנטליסטים מכונים לעתים קרובות "קוראי מחשבות".

מעוניינים בהופעות טלפתיה בזום? צרו קשר>>>

מה עוד תרצו לדעת בנושא?

המונח אמן חושים שימש גם לתיאור מבצעים המשתמשים במגוון טכניקות לביצוע קריאת מחשבות לכאורה. מנטליסטים מכונים לפעמים כבדרנים מדיומים, אם כי רבים מעדיפים את המונחים מנטליסט או קורא מחשבות.

מנטליזם הוא סוג של בידור הכולל הישגים של מנטליזם. הוא משמש לעתים קרובות כסוג של בידור אלטרנטיבי, וניתן לראות בו סוג של אמנות מיצג. מנטליסטים נראים לעתים קרובות מופיעים על הבמה, אך ידוע שהם עובדים במסיבות או באירועים אחרים שבהם הם יכולים ליצור אינטראקציה עם האורחים. מנטליסטים יטענו לעתים קרובות להשתמש בכוח המוח שלהם כדי לקרוא את המחשבות או לחזות את פעולותיו של אדם. מנטליסט הוא מונח המשמש לתיאור אדם המבצע מנטליזם, שהוא אומנות ביצוע הישגים של קריאת מחשבות, מדיום ותופעות קשורות. ללא ספק אמן חושים יוכל להקפיץ כל אירוע היום.

כתוב/כתבי תגובה