שכר בתחום הסייבר

עולם הסייבר משתנה בקצב מהיר. מגוון טכנולוגיות חדשות מתחילות להתקיים, כמו האינטרנט של הדברים (IoT), בינה מלאכותית (AI) ובלוקצ'יין. לטכנולוגיות הללו תהיה השפעה רבה על חיינו בעתיד הקרוב. עם זאת, אין ספק שלטכנולוגיות אלו תהיה השפעה גדולה עוד יותר על העסקים והתעשיות שלנו בשנים הקרובות.

תחום הסייבר הוא אחד מהתעשיות הצומחות ביותר בעולם. ההערכה היא שהוא יהיה שווה 300 טריליון דולר עד 2030. המשמעות היא שבכל יום, יש מיליוני אנשים שעובדים בתחום הסייבר. לכן הצורך בעובדי סייבר גובר. הביקוש הזה מונע לא רק מהאוכלוסייה ההולכת וגדלה של משתמשי אינטרנט אלא גם מהמספר ההולך וגדל של עסקים המסתמכים על שירותים מקוונים. בעולם שבו חברות רבות נאבקות למצוא צוות מוסמך, הביקוש לעובדי סייבר עולה בהתמדה

לדוגמא, הביקוש לעובדי סייבר צפוי לגדול ב-6% ב-2016, ויגיע לכ-1.5 מיליון עד 2020. זאת בשל העובדה שיש יותר אנשים המעוניינים לעבוד כמפתחי תוכנה מאי פעם, והרבה יותר חברות מחפשות מומחים בתחום. 

על שכר ועבודה בסייבר 

מאמר זה נועד להסביר את סוגי המשרות השונות הזמינות במגזר ומה נדרש כדי להיות עובד סייבר מצליח. כמו כן, אנו דנים בכמה מהאתגרים העומדים בפני מעסיקים בעת גיוס עובדים חדשים.

עולם העבודה משתנה במהירות. מקומות עבודה חדשים נוצרים מדי יום. כתוצאה מכך גם מבנה השכר בתחום הסייבר משתנה.

תחום הסייבר הוא תחום שצומח מאוד, הוא מאוד תחרותי וכך גם השכר שלו. מאחר והכלכלה העולמית צומחת מהר יותר מאי פעם. המשמעות היא שבעתיד יהיו יותר מקומות עבודה – והמשרות הללו ידרשו יותר מיומנויות.

השכר בתעשיית הסייבר הולך ועולה. כתוצאה מכך, השוק הפך תחרותי וחברות מנסות למצוא דרכים להגדיל את הכנסותיהן על ידי הגדלת הפרודוקטיביות שלהן.

להשמה בתחום הסייבר >>>

כתוב/כתבי תגובה