שרתי לינוקס VS שרתי ווינדוס – מה ההבדל?

כאשר מדברים על נישת אחסון האתרים מדברים על נישה רחבת היקפים הקשורה ל2 אפשרויות והן מערכות לינוקס וגם חלונות – דבר המציב סימן שאלה גדול בקרב העסקנים שלעיתים רוצים את הטוב ביותר אבל לא מבינים בדבר.

כאמור, השרתים של לינוקס היו ויישארו האפשרות הראשית כאשר מערכת החלונות תהיה במקום השני.

אז במה בוחרים ומה נחשב טוב יותר לעסק או לארגון? כדי שלא לעשות טעויות שבעתיד תהיינה להן השלכות, הנה כמה דברים אודות ההבדל בין שרתי לינוקס לבין ווינדוס ולמי זה יכול להתאים באמת. 

מה ההבדל בין שני השרתים? 

כשחושבים על כך, גם לינוקס וגם ווינדוס הם שני שרתים שפועלים זה זמן רב ולכל אחד יש את היתרונות והחסרונות שלהם. בגדול, שני המוצרים יספקו את הטוב ביותר אבל בכל זאת חשוב להבין ולדעת את שינויים כדי לעשות את ההחלטה הנכונה ביותר עבור העסק.

אז בעוד מיקרוסופט נחשבת בין החברות המסחריות הפועלות בתחום, לינוקס פועלת בדרך אחרת שהיא למעשה ניתנת לעבודה בידי כל מי שסקרן בדבר ולכן גם שמה – פעילות תחת קוד חופשי. 

אף על פי שהעניין הזה לא נחשב מקצועי, מסתמן כי לינוקס מחזיק ברמות אבטחה גבוהות ומכאן שרבים וטובים מעדיפים את השרתים שלה כדי לגונן אל המידע המצוי בארגון. 

עם זאת חשוב לומר כי כשמדברים על בחירת השרתים המתאימה, רוב האנשים יינטו לבחור את השרת של החלונות היות שהוא מוכר יותר מלינוקס. 

בסיכומם של הדברים, חשוב מאוד להתעמק לפני שבוחרים את השרת שעליו יושתת כל המידע הרגיש של הארגון וזאת לפי ביקוש ודרישות שנכונות בצורה מדויקת לארגון לא רק לטווח הקצר אלא לטווח הארוך ביותר. 

קראו עוד באתר: https://intervision.co.il/

כתוב/כתבי תגובה