012 יתרונות

012 יתרונות

אחת מחברות התקשורת העולות וגדלות בישראל בשנים האחרונות, היא חברה 012. מדובר בחברה שמציעה מגוון רחב של שירותים ללקוחות שלה, בין אם מדובר בלקוחות פרטיים או לקוחות עסקיים. לחברה מגוון אפשרויות והלקוחות שלה נהנים גם משירותים מגוונים וגם ממגוון חבילות אטרקטיביות.

השירות העיקרי שחברת 012 מספקת ללקוחות שלה כיום, הוא שירות סלולר וגלישה באינטרנט דרך מכשיר הסלולר. צריך לומר, החברה החלה את דרכה בשיחות חו"ל, עוד כשנושא זה היה ייחודי בשוק התקשורת הישראלי. ברגע שלא היה צורך עוד למכור שירותים כאלה, כתוצאה משינויים טכנולוגיים וכן שינויים בשוק התקשורת הישראלי בכלל, הרי שאז עברה החברה לספק שירותי תקשורת אחרים, בראש ובראשונה, שירותי מובייל.

החברה מתבססת בשירותים שהיא מספקת על תמיכה ותשתית של חברות אחרות, ולכן היא יכולה לספק שירותי סלולר איכותיים במחירים מוזלים. ניתן ליהנות מחבילות שכוללות גלישה באינטרנט ברמה גבוהה וכן שיחות לחו"ל, במחירים של עשרות שקלים בודדים בחודש, כאשר לקוחות שנרשמים לשירותי החברה, מקבלים סים במשלוח חינם.

מה היתרונות של החברה

ראשית, היתרון הגדול והבולט ביותר הוא כמובן המחיר. מדובר על שירותים במחירים מאוד זולים, מאוד נמוכים, מחיר שיכול להתאים לכל לקוח.

שנית, אפשר ליהנות משירותים איכותיים, בין אם זה דרך האינטרנט ובין אם זה בטלפון. כל אחד יכול לבחור את הדרך באמצעותה הוא פונה אל נציגי החברה בשביל לקבל שירות טכני או אחר.

שלישית, החברה מספקת חבילות עם מחירים שלא עולים. כלומר, המחיר נשאר קבוע לאורך זמן, מה שאומר שאנחנו יכולים ליהנות ממחיר נמוך על מגוון שירותים איכותיים, מבלי לחשוש שהחברה תעלה את המחיר עם הזמן ותייקר את החבילה שלנו.

בסיכומו של דבר, מדובר על שירות איכותי בתנאים אטרקטיביים.

למידע נוסף: https://www.zorro.press/.

כתוב/כתבי תגובה