כל הסיבות להעלות את הספר שלך לאמזון

כל הסיבות להעלות את הספר שלך לאמזון

עבור סופרים רבים בישראל, הבשורה על האפשרות למכור ספרים בעברית דרך ענקית המכירות – אמזון, היא ממש בשורה משמחת. מעתה ניתן למכור ספרים גם בעברית בענקית המכירות ברשת כל זאת עם הטבות מעולות ממש. בהמשך נפרט את כולן – את כל הסיבות להעלות את הספר שלך לאמזון. מהרגע שבשורה זו הגיעה אלינו, אנשים רבים רוצים לדעת מה זה אומר? איך עושים את זה? למה זה טוב? איך זה אמור להשפיע על המכירות? על כל אלה ועוד, במאמר שלפניכם.

קראו על עריכת ספר דיגיטלי >>>

בשורה זו היא בעצם לא רק לסופרים, אנשים רבים דוברי עברית ברחבי העולם, שעד היום לא היה להם איך לרכוש ספרים בשפתם, יוכלו מעתה ליהנות מספר ישראלי משובח, גם בחו"ל.

העלאת ספרים לאמזון

אמנם, נכון לעכשיו, ניתן להעלות את הספר לאמזון רק אם הוא מודפס בשיטת POD – PRINT ON DEMAND. אתם מעלים את הספר כשהוא מוכן להדפסה, כולל כריכות קדמית ואחורית, על פי הנחיות אמזון. מכירת ספרים דיגיטליים באמזון ככל הנראה גם הוא יהיה אפשרי בתקופה הקרובה.

העלאת ספר לאמזון אינה כרוכה בתשלום, אך כדאי לשים לב למספר דברים חשובים. לאמזון יש סט חוקים קפדני וקשוח מאוד. מוכר או קונה שאינו עומד בהם, עלול להפסיד מכך רבות, קנסות ועוד עונשים שונים שעלולים לפגוע בכם כלכלית בצורה קשה ביותר.

אז למה כדאי להעלות את הספר שלך לאמזון?

ראשית, לסופרים שפתחו חשבון סופר ברשת אמזון, זכאים להנחות מיוחדות. עבור הזמנות של סופרים, גובים אמזון רק דמי הדפסה ומשלוח ללא דמי הרווח שלהם.

כמו כן, ביצוע הזמנות של כמות קטנה של ספרים ניתנת בקלות רבה דרך אמזון, כל זאת בנוסף לפרסום העצום ועוד.רגע לפני שאתם מעלים ספר למכירה, בצעו עריכה ספרותית >>>

כתוב/כתבי תגובה