צ'אט בוט

צ'אט בוט

אם אתם חיים כאן איתנו ב- 2021, כנראה שכבר הספקתם להכיר את הצ'אט בוט. אם עוד לא, אנחנו שמחים שנפלתם על מאמר זה שייתן לכם את קצת מושגים לגבי הצ'אט בוט ומדוע הוא כל כך חשוב לשיווק ופרסום חנויות אינטרנטיות.

צ'אט בוט

לשם מה נועד הצ'אט בוטים וכיצד חברות משתמשות בהם? צ'אט בוט, היא תוכנת בינה מלאכותית (AI) שיכולה לדמות שיחה (או צ'אט) עם משתמש בשפה טבעית באמצעות יישומי העברת הודעות, אתרי אינטרנט, יישומים ניידים או באמצעות הטלפון.

קניה באמצעות צ'אט בוט

דוגמה: אם אתם רוצים לקנות נעליים מחנות השיווק המקומית שלכם, עליכם לגשת לאתר שלהם, למצוא את מה שאתם מחפשים ולקנות אותם. אבל מה אם החנות ההיא, היא בעצם בוט? יהיה רק ​​צורך לכתוב הודעה למותג דרך פייסבוק ולספר להם מה אנחנו רוצים.

ואם היו לכם ספקות לגבי מידות הנעלים, תוכלו בקלות לשאול את הבוט שמולו אתם מתכתבים באתר והוא כבר יכווין אתכם למה שאתם צריכים.

יתרונות הצ'אט בוט

אחד היתרונות הגדולים של צ'אטבוטים, הוא שבניגוד ליישומים אחרים, אותם לא צריך להוריד, אין צורך לעדכן אותם והם לא תופסים מקום בזיכרון הטלפון. אחת נוספת היא, שתוכלו לשלב מספר בוטים באותו צ'אט.

כמה זה כדאי?

חנות שמתמודדת ביום יום עם פניות רבות משירות הלקוחות והיא רוצה למזער נזקים ולתת תשובה לכל לקוח ולקוח, תצטרך כנראה לשלם לאנשים שיענו לטלפונים וייתנו מענה לכל אדם.

האופציה השניה היא כמובן להשתמש בבוט צ'אט מצוין, כזה שייתן לכם את כל הסיבות שבעולם לחייך. איתו, תוכלו לעשות הרבה יותר כסף ולשפר את מעמדכם מול לקוחות החברה הרבים שרוצים תשובות מיידיות.

כתוב/כתבי תגובה