כלים שיעזרו לאנשי הדיגיטל

כלים שיעזרו לאנשי הדיגיטל

לפני שמתחילים לבנות אתר, ולכל אנשי הדיגיטלי העוסקים בשיווק נתקלים בהמון כלים דיגיטליים שונים ומשונים שממליציים להם על מנת לבנות אתר ואיך לקדם אותו על מנת שהאתר יהיה מושלם כמו שצריך. והכי חשוב כמובן שיגרום ללקוחות להגיע אל בית העסק או לחילופין לאתר של בית העסק 

ולכן חשוב להציג כלים שיכולים לעזור לאנשי דיגיטל,  שהם בוני אתרים בעיקר . ובנוסף יש גם עוד בעלי תפקידים שונים. כל אחד  מעניק משלו לאתר של העסק שלכם. ועל ההצלחה של העסק שלכם ולדייק בפירוש של העסק שחכם על פני המתחרים האחרים באותה קבוצה של תחומים. קבלו את הכלים שיעזרו לאנשי הדיגיטלי בעבותם.

אחסון האתר:

החלקה ראשון שצריך לגשת אליו עוד לפני שעוסקים בבניית  האתר הוא שטח אחסון . שטח האחסון הוא בעצם שטח דחליל שבתוכו יחוסן האתר שלכם. לאחסון האתר בהחלט יש תפקיד חשוב אתר המאוחסן בשטח דיגטל רחב יהיה אתר מהיר יותר, מהירות הגלישה באתר, מהירות הטעינה באתר, כמות התמונות והסטוני שיהיה אפשר להיכנס אליהם. חשוב מאד לבחור חברה שכאשר יש תקלה טכנית שיהיה צוות מהיר וזמין שיוכל לתת לכם תשובה לכל בעיה שתתעורר. 

בניית רשימת  תפוצה לעסק

רשימת תפוצה היא בעצם רשימה של הלקוחות שקנו מהאתר או לקוחות מתעניינים. רשימה תפוצה היא חשובה במיוחד משום שהיא יוצרת קשר פרטי מבעל העסק אל הלקוח על מנת שהלקוחות יישארו ברשימת תפוצה הזו.  בעל העסק צריך לתת הטבות בצורות קופונים למשל כדי שיהיה להם כדאי להישאר ברשימת התפוצה ולהביא גם לקוחות חדשים. 

שימוש במאגרי תמונות חינמיים 

חשוב להשתמש במאגרי תמונות ולא להוריד תמונות מגוגל זו עברה על חוק זכויות יוצרים ולכן הכי כדאי או לרכש את התמונות או להורי מאתרים חינמיים. חשוב להדגיש שיש גם אנשים שיש להם גם זכויות יוצרים על תמונות אלו ולכן יש להקפיד על כל התנאים כפי שהם מופיעים באתר.

רייטינג

שיווק מחדש הוא הכלי שהומצא על ידי גוגל . עוד לפני 20 שנה בשיטה זו שהיא שיטת שליחת הודות על ידי דפדפנים . כל לקוח שנכנס לאתר מקבל מכם הודעות גם לאחר היציאה מהאתר ושיטה זו מדווחת על עליית המכירות.

לעוד פרטים הכנסו לקופסה הדיגיטלית.

כתוב/כתבי תגובה