מפעילים חניון? כך תעיילו את התשלום

חניון הוא מקום בו חונים מכוניות לתקופה ארוכה או קצרה. לרוב הוא ממוקם באזור עירוני, לרוב במרכז העיר. המחירים הנגבים בחניונים משתנים, אך בדרך כלל הם נמוכים מאלה הנגבים באזורים אחרים בעיר. הסיבה לכך היא שרוב האנשים מעדיפים לשלם עבור החניה שלהם על בסיס יומי, במקום לשלם כל שבוע או חודש. לכן, חברות המציעות תעריפים מוזלים ללקוחות ארוכי טווח יכולות להרוויח מהן יותר כסף לעומת אלו שמציעות תעריפים מוזלים רק ללקוחות קצרי טווח.

חניון הוא עסק רווחי והוא יכול להניב לנו הכנסה יפה מאוד. בעבר היה דרוש כוח אדם בכדי להפעיל חניונים, אך עם התקדמות הטכנולוגיה אנו יכולים להשתמש באמצעים רבים מתקדמים יותר ולחסוך עלויות של כוח אדם.

החניון מוקם בדרך כלל עם מכונות תשלום בהן אפשר לשלם עם אמצעי תשלום שונים כגון כרטיס אשראי, מזומן או אפליקציה. עם זאת, עלול להיות קשה לנהגים להבין כיצד לשלם עבור דמי החניה שלהם, מכיוון שהם אינם יודעים כיצד להשתמש בכרטיסי אשראי או כמה עליהם לשלם עבור החניה.

כשאנו מפעילים חניון, מומלץ לספק ללקוחותינו מבחר דרכים לתשלום, ביניהן – 

  1. תשלום במזומן – לעתים החניון יכול להיות במקום מרוחק וכדאי להציב מכונה למשיכת מזומנים. 
  2. תשלום באשראי – אנשים רבים יעדיפו את התשלום בדרך זו. 
  3. אפליקציה – ניתן ליצור אפליקציה/ לחבור לחברת תשלום דרכה הלקוחות יכולים לשלם. 
  4. הצבת שומר שיגבה את התשלום. 

תוכנת החניון צריכה להבין על מה משלמים וגם כמה כסף הוצא על הרכב לפני שמאפשרים לו להחנות. התשלום חייב גם להתאים למה ששולם מראש (כלומר, אם הלקוח שילם מראש עבור 4 שעות חניה, הוא אמור לקבל רק 4 שעות חניה חינם ולשלם על כל זמן שחרג).

למידע על מערכת ניהול חניונים פנו אל טופליין מערכות אבטחה >>>

כתוב/כתבי תגובה