שחזור הארד דיסק – כמה זה עולה?

שחזור הארד דיסק – כמה זה עולה?

כל נושא שחזור הארד דיסק עבר פריצת דרך משמעותית בשנים האחרונות, בזכות הטכנולוגיות המתקדמות. מהלך זה הוזיל באופן משמעותי ביותר את העלות של שחזור נתונים של הארד דיסק.

עלויות של שחזור מידע

בעבר העלות של שחזור מידע הייתה כרוכה בתשלום של אלפי דולרים, אך מאז שהוכנסו לשימוש המערכות החדשות העלות מסתכמת במאות דולרים.

התוכנות החדשות מקצרות באופן משמעותי את שעות העבודה על כל מחשב ומאפשרות לבצע פעולות שחזור נתונים תוך פרק זמן של שעות או ימים בודדים. התוכנות בודקות באופן סיסתמטי את ההארד דיסק על רבדיו השונים, כדי לתהות על קנקנה של הבעיה ובהתאם לכך לבצע את הפעולות הנכונות ביותר.

הפעולות המדויקות הללו מציפות את הבעיה שבעקבותיה ההארד דיסק אינו פעיל או שאינו מצליח להעלות את כל הנתונים. העובדים מאבחנים את הבעיה הלוגית, קריאה, כתיבה או בעיה אלקטרונית.

לכל תרחיש יש את התוכנות שמריצים במחשב כדי לגרום להארד דיסק לפעול שוב כמו בעבר. בסוג פעולות מסוג זה יש לבצע את הדברים במלוא הסבלנות ותשומת הלב, כדי לא לבצע בטעות פעולות שגויות אשר עלולות לגרום לנזק מקומי או לנזק בלתי הפיך.

העלות של שחזור הארד דיסק

עלות שחזור של כמה מאות דולרים בהתאם להיקף הדאטה בכל דיסק קשיח אינה סכום גבוה יחסית אם משווים זאת למצב שבו יש לאסוף מחדש את כל הנתונים שאבדו וזאת מתוך דאטה של גורמים אחרים. הדבר ייקח חודשים בעבודת צוות של כמה עובדים ולכן כדאי להיות מעשיים ולבצע שחזור כך המצב יחזור לקדמותו ואיש המחשבים ידאג שמעתה ואילך יהיה גיבוי בטוח על ענן, כך שלא ייקלעו שוב למצבים הללו.

לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי פנו אלינו אל טיק טק שחזור מידע עוד היום

כתוב/כתבי תגובה