איך מעלים עוקבים באינסטגרם?

האינסטגרם, כרשת חברתית פופולרית במיוחד, מושכת בעלי עסקים רבים הרוצים להגדיל את החשיפה למותג שלהם. כחלק מהפעילות שלהם באינסטגרם הם מעלים סרטונים ותמונות ומשקיעים לעתים גם בפרסום ממומן. מעבר להשקעה האורגנית והממומנת חלק מאותם בעלי עסקים מנסים גם לקצר תהליכים באמצעות קניית עוקבים באינסטגרם. מסתבר שזו שיטה הרבה יותר יעילה ממה שאנשים רבים חושבים.

קניית עוקבים באינסטגרם:

דרך חברות המתחזקות פרופילים פופולריים ותשתיות אינטרנט מרובות גולשים ניתן יהיה לקנות עוקבים באינסטגרם. עוקבים אלו לא יהיו ככל הנראה קהל היעד הממוקד ביותר שלכם, אולם במידה והם ישראלים ואמיתיים (ולא רובוטים עם פרופילים מזויפים) הרי שתוכלו בהחלט ליהנות מהגברת החשיפה למותג ושיפור הפופולאריות של הערוץ שלכם. כפועל יוצא משיפור הפופולריות של הערוץ שלכם תוכלו גם ליהנות מחשיפה גדולה יותר לתכנים הבאים שלכם.

פרסום ממומן באינסטגרם:

אפשרות נוספת ל הגדלת עוקבים באינסטגרם היא באמצעות פרסום ממומן. קמפיין זה ניתן לקיים באמצעות מערכת הפרסום של פייסבוק ואינסטגרם (למי שאינו יודע אינסטגרם כיום בבעלות פייסבוק ולכן מערכת הפרסום של פייסבוק תומכת גם בפרסום באינסטגרם). תוכלו לקדם את הפוסטים שלכם, לקדם סטורי, מודעות עם מוצרים, פרסום שירותים ופרסום התכנים שלכם בפרופיל, ליצור יותר מעורבות ולהביא עוד עוקבים. 

השקעה בתכנים זה הבסיס:

הבסיס להצלחה באינסטגרם ובשיווק הדיגיטלי בכלל הוא כמובן באמצעות תכנים טובים. להביא עוקבים זה דבר אחד אבל לשמור עליהם זה כבר סיפור אחר לגמרי. כדי לעשות זאת תצטרכו להציג לעוקבים שלכם תכנים טובים ומעניינים, בעלי ערך או סגנון אחר הרלוונטי על הקהל שלכם. יצירת תכנים טובים ומעניינים יכולה להיות מקצוע בפני עצמו ואושיות רשת מתמחים ביצירת תכנים שכאלה. אם אתם רוצים לצבור קהל עוקבים נאמן וכזה שילך ויגדל לאורך הזמן חשוב לבנות אסטרטגיה נכונה לשיווק לתוכן.

כתוב/כתבי תגובה