בניית קישורים – פתרון מושלם לקידום העסק

בניית קישורים – פתרון מושלם לקידום העסק

אם אתם בשלב הלמידה של כל הנושא השיווקי, וודאי אתם רואים כל יום פתרון אחר לשיווק העסק. אבל לא שאלתם את עצמכם, למה יש כל כך הרבה פתרונות? 

התשובה האמיתית היא שכיום יש רעש עצום באונליין וכדי להתבלט ושמישהו ישים לב אליכם, אתם צריכים לדעת בדיוק מה אתם עושים, אחרת? כל פעולה תהיה לא אפקטיבית בעליל. 

אולם הרבה עסקים רוצים פתרון אחת ולתמיד. הם לא אוהבים את הגישה הזו של נעשה קמפיין אחד, אחריו עוד אחד וכן על זה הדרך, הם רוצים פתרון אחת ולתמיד ומי שיכול באמת לספק להם את הפתרון הזה זו ממלכת גוגל. מנוע החיפוש מחזיק בתוכו לקוחות בלי סוף, תעבדו נכון עם גוגל ולעולם יותר לא יחסרו לכם לקוחות. 

אז מהי בניית קישורים ואיך היא יכולה לעזור לעסק שלכם? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

בניית קישורים:

מהי בעצם בניית קישורים? מדובר על תהליך שכל מקדם אתרים צריך לעשות כדי לקדם את האתר שלכם בגוגל. בניית קישורים זה בעצם לשתול קישורים בתוך האתר שיוצאים לאתרים אחרים וגם שמעבירים את הגולש לדפים אחרים באתר. 

המטרה היא לענות כמה שיותר על הפרמטרים של גוגל, באיזשהו מקום שגוגל ייתנו לכם ווי לאתר, לזמן השהייה של הגולשים בו ושבסופו של דבר יעלו אתכם למקום הראשון בתוצאות החיפוש.

כל זה קורה על ידי בניית קישורים בין דפי האתר שכך הגולש נשאר הרבה יותר זמן באתר והנתון הזה משחק לטובתכם. בנוסף, על ידי יציאה של קישורים מהאתר החוצה, לאתרים גדולים יותר, גוגל מזהה את האתר שלכם כאתר אמין והיא תקדם אותו בהתאם.

פרטים נוספים באתר: https://qplay.co/

כתוב/כתבי תגובה