שליחויות לחנות וירטואלית – למה זה קריטי?

שליחויות לחנות וירטואלית – למה זה קריטי?

נפח מכירות גדול מאוד מתבצע בשיטות מקוונות באמצעות חנויות וירטואליות. למעשה, שיטת הרכישות הזאת מתגברת כל העת בגלל הנוחיות שבה, המחירים הזולים יותר, החיסכון בזמן יקר, המבחר הענק שניתן לראות דרך אתרי האינטרנט ועוד. אתרים מקוונים אמורים לשלוח את המוצרים הנרכשים אל לקוחותיהם, ואחת הדרכים הנפוצות ביותר היא על ידי חברת שליחויות לחנות וירטואלית. השירות המשלים הזה הינו קריטי וחיוני מאוד מהסיבה  הפשוטה שהוא מגדיל מכירות ואת הרווח המגיע בעקבותיהן. משום כך, חייב כל אתר להיעזר בחברה מקצועית וזריזה אשר מובילה את החבילות במהירות ועם אפס טעויות.

יתרונות

הגדלת מכירות היא דבר מבורך אבל היא מצליחה גם בעקבות שביעות רצונו של הלקוח. כאשר החבילה מגיעה אליו במועד שנקבע, לאחר תיאום מראש וללא פגע, אזי הוא יהיה מרוצה ויעדיף לרכוש שוב באותה חנות. יותר מכך, הוא ימליץ לחבריו על האתר וכך חוג הלקוחות אף יגדל. האתר חוסך בעלויות לוגיסטיות שונות. אין לו צורך בחנות מסורתית אשר משלמת דמי שכירות וארנונה והוא מסתפק במחסן לוגיסטי ממוחשב. החיסכון הוא גם בכוח אדם והשירות ניתן לו על פי צרכיו. בעת תקופת שיא הוא ישתמש יותר בשירותי חברת הלוגיסטיקה ובתקופות שפל יימנע מכך. 

תהליך קבלת השירות

התהליך מתחיל בהסכם הנערך בין הלקוח ובין חברת שליחויות בארץ. הלקוח מזין את פרטיו למערכת הממוחשבת של החברה. כאשר הוא מזמין שירות יגיע אליו השליח ויוביל את החבילה למרכז המיון. שם היא תצורף לחבילות אחרות של לקוחות אחרים הממוענות לאותו אזור אספקה. לאחר תיאום עם הלקוח היא תגיע אליו ישירות. כך בצורה חלקה ובכל הזמנה. מומלץ לקבל שירות מחברה בעלת מוניטין אשר ברשותה תשתית מקצועית לטיפול במשלוחי חבילות ודברי דואר אחרים.

כתוב/כתבי תגובה