פודקסטים על הורות משותפת

פודקאסטים הם דרך מצוינת ללמוד על נושא מסוים, במיוחד אם אין לך זמן לקרוא ספר. הורות משותפת היא תהליך בלתי נמנע ומאתגר הדורש סבלנות והבנה. זה יכול להיות קשה למצוא פודקאסטים על הורות משותפת כי זה לא משהו שמדברים עליו לעתים קרובות, אבל יש כמה ששווה להאזין להם.

להתחבר לפודקסט 

יש כיום יותר פודקאסטים על הבאת ילד בהורות משותפת. חלק מהפודקאסטים הללו מיועדים להורים שיש להם ילדים עם בן הזוג, בעוד שאחרים מיועדים להורים שיש להם ילדים ממערכות יחסים קודמות. זה יכול להיות קשה לדעת למי מהם להקשיב. המפתח הוא למצוא פודקאסט שתהנה להאזין לו ולהרגיש שאתה יכול להתחבר אליו ברמה מסוימת.

זה לא רעיון חדש שיש שני הורים שמגדלים ילדים ביחד. אבל מה עם שיעור הגירושין של למעלה מ-50%. ומה חדש ושונה בהורות משותפת? הורות משותפת יכולה להיות מאוד קשה ומאתגרת שכן היא דורשת הרבה מאמץ וסבלנות על מנת לוודא ששני ההורים מקבלים את הזמן שהם צריכים לקשר עם ילדיהם. זה גם יכול להיות מאוד מתגמל כשאתה זוכה לראות את הילדים שלך גדלים לאנשים מדהימים.

פודאקסט מקיף על הורות משותפת 

העדיפו פודקסטים על הורות משותפת שיהיו מקיפים אך גם מעמיקים. שעוסקים בכל האתגרים. הורות משותפת היא תהליך שלוקח זמן שדורש הרבה סבלנות והבנה משני ההורים. התהליך יכול להיות קשה עבור שני ההורים, והוא יכול גם להוביל לקונפליקט. צריך ללמוד על כך שהורות משותפת היא תרגול המאפשר לשני ההורים להביע דעה בגידול ילדיהם. זה לא קונספט חדש, אבל לאחרונה הוא צבר תאוצה בארץ. העלייה בהורות משותפת לוותה בשינויים נוספים, כמו הגברת התמקדות בזכויות האבות ומספר גדל של אבות המעורבים עם ילדיהם לאחר גירושין או פרידה.

כתוב/כתבי תגובה