משחקי תפקידים – איך זה ישפר את חיי המין שלכם ויוציא אתכם מהשגרה

משחקי תפקידים – איך זה ישפר את חיי המין שלכם ויוציא אתכם מהשגרה

רבים מהזוגות שנמצאים זמן רב ביחד, אשר בוחרים לשחק משחקי תפקידים במיטה. משחקים כאלה מעוררים את החשק המיני ומספקים לרבים שעות רבות של סקס טוב מלא השראה. אבל איך מתחילים לשחק? הנה מספר טיפים טובים:

נהלו שיחה כנה וקבעו פגישה

בן או בת הזוג שלכם לא תמיד יודעים מה עובר לכם בראש, ולא תמיד ידעו לנחש מה עושה לכם את זה, מבלי שתאמרו להם. כדי להתחיל במשחקי תפקידים כדאי לקבוע פגישה ולפניה לתאם את הדרך בה תרגשו אחד את השנייה. תאמו יחד משחק תפקידים ונסו להבין האם בן או בת הזוג "זורמים" עם המשחק הזה. במידה וכן, לכו עם הפנטזיות שלכם בכול הכוח!

בחרו דמויות מרגשות שתמיד רציתם לגלם, והכנסו לדמות

תמיד חלמת להיות שוטרת קשוחה? תמיד רצית לשלוט בבת הזוג שלך כמו שליט של טירה עתיקה? את אוהבת להיות נשלטת? ואולי אתה מפנטז על כך שאישה יפה חוטפת אותך ועושה בך את מעלליה? נסו להבין איזה דמות מרגשת ותרגש אתכם ואת בני הזוג, והתחפשו לדמות באמצעות פאות, מדים, תחפושות איפור ושאר אביזרים.

רכשו צעצועי מין מקטלוג של חנות סקס

רכשו צעצועי מין ומשחקי סקס מחנויות מקוונות. כיום יש היצע בלתי מבוטל של אביזרי מין בנתניה לגיוון חיי המין כמו מסכות וגאגים למשחקי סאדו מאזו, פאות או מדים למשחק תפקידים, אבירים למשחקי שליטה כמו אביזרי קשירה, סטראפ און, דילדואים ושאר אביזרי סקס. בחרו את המוצר המתאים לכם והכנסו איתם למיטה תוך שימוש בפריטים שיהפכו את משחקי המין שלכם למרגשים יותר.

כתוב/כתבי תגובה