קורס יוניטי לילדים

קורס Unity לילדים הוא פלטפורמה שנועדה ללמד ילדים על העולם הסובב אותם באמצעות משחקים אינטראקטיביים. זהו מאמץ משותף של Unity Technologies ו-UNICEF.

קורס Unity לילדים הוא תוכנית חדשה המאפשרת לילדים ללמוד איך לעשות משחקים עם פלטפורמת Unity בצורה נוחה לשימוש. תוכנית זו מאפשרת לילדים ללמוד על תכנות בצורה מהנה ואינטראקטיבית. זה מנוע משחק בקוד פתוח שנועד לשמש ליצירת משחקים דו-ממדיים ותלת-ממדיים. הוא משחק אינטראקטיבי המלמד ילדים על העולם. מה שהופך אותו לכלי אידיאלי עבור מפתחי משחקים בכל רמות המיומנות.

קורס Unity לילדים מלמד ילדים על בניית משחקים עם Unity. הקורס גם מלמד ילדים כיצד ליצור משחקים משלהם, כמו גם כיצד לחלוק את עבודתם עם אנשים אחרים. קורס Unity לילדים הוא משחק אינטראקטיבי המלמד ילדים על העולם. ליוניטי יש קורסים למתחילים, בינוניים ומתקדמים. יש גם התמחויות כמו פיתוח משחקי VR/AR או תלת מימד. ליוניטי יש גם קורס במיוחד לילדים בשם UnityKids. קורס זה נוצר על ידי Unity Technologies במיוחד עבור ילדים בגילאי 6-12 כדי ללמד אותם איך להכין משחקים משלהם עם Unity.

קורס זה לילדים נועד להכיר לילדים בגילאי 6-10 את היסודות של Unity. הוא יכסה כיצד להשתמש ב-Unity ובתכונותיה, כמו גם כמה מושגי תכנות בסיסיים שקל לילדים להבין. קורס זה מיועד לילדים בגילאי 8 עד 12. זהו סט של שישה שיעורים המכסים את היסודות של עיצוב ופיתוח משחקים. כל שיעור כולל מגוון פעילויות המסייעות לילדים ללמוד את היסודות של עיצוב ופיתוח משחקים. פעילויות אלו כוללות משימות כמו עיצוב דמויות, ציור רקעים, תכנות ב-Unity ועוד. קורס זה נועד להכיר לילדים את היסודות של עיצוב ופיתוח משחקים תוך כדי הנאה. ילדים שסיימו את הקורס יוכלו ליצור משחקים עם דמויות, אנימציות וסביבות תלת מימד. הם גם יוכלו להשתמש ב-Unity כדי ליצור משחקי דו-ממד כמו פאזלים ופלטפורמות.

קראו על חוג פייתון לילדים >>>

כתוב/כתבי תגובה