מה כוללות חבילות טריפל של פרטנר טיוי?

במשך שנים, היינו רגילים שחברת פרטנר משווקת אך ורק שירותי סלולר. יחד עם חברות סלקום ופלאפון, זה מה שהחברה שיווקה לציבור הישראלי על פי חוק. 

בעקבות רפורמות שונות בשוק, החלה חברת פרטנר לשווק מוצרי תקשורת נוספים. בין היתר, היא משווקת שירותי אינטרנט, וכן שירותי טלוויזיה. כך היא יצרה את חבילות טריפל של פרטנר טיוי. מדובר על חבילות אשר מאפשרות ללקוחות לקבל את כל שירותי התקשורת הנפוצים תחת קורת גג אחת. 

חבילות טריפל, כאמור, כוללות חבילות סלולר למנויים, חבילות אינטרנט ביתי על פי מהירות כזו או אחרת, וכן חבילה של תקשורת רב ערוצית הכוללת בין היתר ערוץ ייחודי של חברת פרטנר אשר משווק אך ורק על ידה וכן ערוצים נוספים שחלקם נמכרים גם על ידי חברות אחרות. בהקשר זה חשוב לומר, חברת פרטנר, בדומה לחברות אחרות, גם מציעות לקהל הלקוחות שלה אפשרות להתחבר במחיר מוזל לנטפליקס, דיסני או לחברות סטרימינג אחרות. 

למה משתלם לעשות חבילת טריפל?

ישנן שתי סיבות מדוע משתלם לרכוש חבילת טריפל. הסיבה הראשונה היא, כך אפשר לקבל את כל השירותים תחת קורת גג אחת. במקום לפצל אותם בין חברות שונות. אם יש בעיה מסוימת, אז פונים אל מוקד אחד שמספק את השירות. מעבר לכך, אפשר לעשות סנכרון מלא בין כל השירותים וליהנות מכך. 

הסיבה השנייה היא, אם רוכשים חבילת טריפל זה יוצא הרבה יותר זול מאשר לרכוש כל חלק בנפרד. אפשר לקבל תנאים טובים יותר ואפשר במהלך הזמן ליהנות מתאים משופרים. לכן משתלם יותר לרכוש חבילת טריפל של פרטנר במקום לחפש חבילות נפרדות אצל חברות אחרות. בצורה כזו אפשר ליהנות ממוצרי תקשורת אפקטיביים וזולים. 

כתוב/כתבי תגובה