מהי מערכת פייפדרייב?

מהי מערכת פייפדרייב?

אם אתם חשים מוצפים בגלל המכירות בעסק, זה סימן מעולה. העסק שלכם עובד היטב, נכנסים בקשות חדשות לרכוש את השירות שלכם, מוקד המכירות עסוק כל העת וכסף זורם לקופה של העסק.

אולם כדי להתנהל ביעילות, כדי לא לפספס לידים נכנסים אתם חייבים מערכת שתעזור לכם לעשות סדר בכל הנתונים.

זה לא סוד שככל שיש לכם מידע מקדים על הלקוח, תוכלו לסגור אותו ביתר קלות ויתרה מזאת, תדעו אם הוא אכן סוג הלקוח שאתם רוצים לעבוד אתו והאם אתם רוצים אותו כלקוח שלכם.

אז מהי מערכת פייפדרייב ואיך היא עוזרת לכם במשימה הזו? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

מערכת פייפדרייב:

מערכת פייפדרייב היא כלי, כמו תוכנה, שאחראית לעשות לכם סדר בכל הנושא של המכירות בעסק. כאשר רק פתחתם את העסק והתחלתם לעבוד עם הלקוחות הראשונים, אין כל כך הרבה מה לסדר.

יש לכם יומן מסודר עם משבצות גדולות, אתם מכירים את הלקוחות ויודעים מתי צריך להתקשר לכל אחד כדי לסגור עסקה.

אולם כאשר העסק גודל ויש כבר מערכות מסודרות של שיווק שמזרימות את הלידים להיכן שצריך, יש מחלקת שיווק ומחלקת מכירות, בלי סדר בכל המבול הזה אתם לגמרי עלולים ללכת לאיבוד.

כמובן שהשליטה בכל המערכת הזו היא בידיים שלכם. אתם חייבים להנחות את מחלקת השיווק מה לעשות, אתם חייבים לתת הנחיות למחלקת המכירות וגם הייעול של התהליך הוא לגמרי בידיים שלכם.

מערכת פייפדרייב מסדרת את כל הלידים שנכנסו, מהיכן הם נכנסו, כמה נסגרו ומהיכן. זה גם מאפשר לכם לקבל תובנות אודות ערוצי השיווק שלכם, כמה מהם יעילים ובאיזו מידה. כך תוכלו לקבוע את ההערכות שלכם מחדש לגבי איפה כדאי לכם לשווק ביותר.

למידע נוסף הכנסו לאתר שלנו: http://cloudcom.co.il/.

כתוב/כתבי תגובה