מה כדאי לעשות תואר או קורס תכנות?

מה כדאי לעשות תואר או קורס תכנות?

אחת השאלות שמעסיקות רבים היא האם כדאי להירשם לתואר ראשון במדעי המחשב או שמא עדיף להירשם לקורס תכנות קצר וממוקד. במאמר זה נספק לכם את התשובה וזאת על ידי השוואה בין שתי האפשרויות. 

לימודי תואר מדעי המחשב

תואר ראשון בתחום מדעי המחשב יספק לכם מידע מעמיק בתחום המבוקש של מדעי המחשב. בסיום הלימודים תוכלו להציג תעודת תואר במקצוע מבוקש ולהשתלב בתעשייה. למרות זאת, חשוב לקחת בחשבון שלימודי תואר ראשון במדעי המחשב יצריכו השקעה של  3-4 שנים ואת היכולת ללמוד בסבלנות גם שפות תכנות וקורסי בסיס שלאו דווקא ישרתו אתכם במשרה בה תשתלבו בתחום ההייטק. מומלץ להירשם אל לימודי התואר לאחר מעבר על הסילבוס והגעה למסקנה שאכן אתם בעלי אורך רוח ותשוקה להצליח גם אם מדובר על מסע לא פשוט של מספר שנים וזאת בניגוד אל קורס תכנות ממוקד.

קורס תכנות

כאן מדובר על קורס ייעודי של שלושה חודשים שעיקרו לימודים ממוקדים של שפת תכנות מסוימת או מספר שפות והשתלבות מהירה במשרה בתעשיית ההייטק. ההבדל העיקרי בין תואר לבין קורס תכנות בא לידי ביטוי בכך שתואר מחייב לימודים בכדי לזכות במשרה המיוחלת ואילו קורס יפתח עבורכם דלתות לתעשיית ההייטק ויאפשר לכם לבנות קריירה מתוך התעשייה. ניתן לומר שהאקדמיה תיאורטית ואילו הקורס הוא בעיקר פרקטי.

לסיכום, נכון להיום יש לכם אפשרות להירשם אל קורס תכנות אונליין או קורס פיתוח תוכנה אשר יאפשר לימודים מנוחות ביתכם, לימודים ממוקדים של שפת תכנות זו או אחרת אשר תכין אתכם למשרה בתעשיית ההייטק. אם גם אתם מעוניינים להרוויח כראוי תוך דגש על הכשרה לתעסוקה מיידית בשלושה חודשים, קורס תכנות הוא הפתרון האידיאלי בשבילכם.

כתוב/כתבי תגובה