מה הם קישורים חיצוניים?

מה הם קישורים חיצוניים?

כבעלי אתר שקיים ברשת כבר כמה שנים, אתם מאוכזבים לגלות בכל פעם כי האתר שלכם לא מצליח להגיע אל המיקומים הראשונים בתוצאות החיפוש בגוגל. הסיבות לכך יכולות להיות רבות ומגוונות, וכדי להבין מהן וכיצד לפתור זאת יש לפנות אל חברת קידום אתרים מקצועית שתסייע בעניין הזה. תהליכי הקידום כוללים מגוון פעולות טכניות ותהליכים מהותיים, ביניהם גם השגת קישורים חיצוניים שיוכלו להקפיץ את האתר אל ראש תוצאות החיפוש. קראו בהרחבה על בניית קישורים בתשלום!

אם אינכם מבינים למה מקדם האתרים שבחרתם רוצה להוציא קישורים מהאתר שלכם אל אתרים אחרים, נשמח להסביר במאמר הנוכחי מהם קישורים חיצוניים ולמה הם כל כך חשובים עבור תהליך הקידום בגוגל.

קישורים חיצוניים – מהם ולמה הם חשובים?

קישורים חיצוניים הם לינקים המופיעים באתרים אחרים שאינם שלכם, כאשר לחיצה עליהם מובילה את הגולשים אל אחד מעמודי האתר שלכם. כדי להסביר בצורה פשוטה למה קישורים חיצוניים חשובים לכל אתר אינטרנט נעניק דוגמא קצרה: אתם שוקלים ללכת למסעדה טובה בפעם הראשונה והתייעצתם עם חברים שביקרו בה בעבר האם היא מומלצת. 4 מתוך 5 חברים המליצו עליה, ולכן החלטתם ללכת לנסות אותה בעצמכם.

בדיוק כפי שפעלתם על סמך הביקורות החיוביות שקיבלתם מהחברים, כך גם גוגל מתנהלת במקרה של קישורים חיצוניים המופיעים באתרים שונים ומובילים לאתר ספציפי. קישורים אלו מעניקים מעין המלצות על האתר אליו הם מקשרים, וכך מסמנים לגוגל כי אותו אתר מהימן ואיכותי ששווה לבקר בו ולכן גוגל יעדיף לתת לאתר הזה עדיפות במיקומים. ראו לדוגמה קידום בגוגל!

כיצד ניתן להשיג קישורים חיצוניים?

כדי להשיג קישורים חיצוניים צריך כמובן לבקש זאת מאתרים אחרים, רצוי שיהיו אתרים גדולים וסמכותיים בהם מבקרים גולשים רבים. לרוב אתרים אלו ידרשו עלות גבוהה לקניית קישורים חיצונים, ולכן כדאי לפנות אל חברת קידום אתרים המציעה שירותי קידום ממומן וקניית קישורים.

כתוב/כתבי תגובה