אופיס 365 – חובה בכל עסק

אופיס 365 – חובה בכל עסק

שירות אופיס 365 ניתן במסגרת של רכישת מנוי חודשי, בהתאמה לסוגי עסקים שונים. השירות ניתן על בסיס סוגי רישוי נבחרים, בהתאם לצרכי הלקוח. נסביר מדוע שירות זה חשוב וחיוני בכל עסק. 

פרטים נוספים באתר של אופק קלאוד

כל אופיס, בכל רגע, גם מחוץ למשרד 

באמצעות אופיס 365 ניתן להשתמש במגוון התוכנות והיישומים של אופיס, גם במשרד וגם מחוצה לו. שירות זה מתאים בעסקים שרוצים להשתמש ביכולות של אופיס מכל מכשיר קצה וליהנות תוך כדי כך גם מכל העדכונים וכלל מערכות האבטחה וההגנה. השירות מתאים לעסקים בכל גודל אך גם בפרט לכאלה שרוצים לוותר על רכישת רישיונות נפרדים לכל עובד, בכל עמדת עבודה. ברגע אחד, כל העובדים עוברים לעבוד עם אותה גרסה, בתאימות מלאה. 

דואר אלקטרוני בזמינות מלאה 

דואר אלקטרוני עסקי הפך לאט לאט לערוץ תקשורת מרכזי תוך ארגוני וגם חוץ ארגוני. אופיס 365 לעסקים מכסה את כל צרכי העסק גם ברובד של הדואר האלקטרוני, מכל הכיוונים. הדוא"ל של אופיס לעסקים לא חשוף כמו פתרונות אחרים, לכשלי אבטחה או לתקלות מקומיות. השירות לא מבוסס על שרת יחיד ואין תלות בחדר שרתים. ניתן לרכוש רישיון של אופיס 365 שמעניק את שירותי הדואר האלקטרוני גם בנפרד משאר שירותי אופיס, במידת הצורך. בנוסף, אבטחת המערכת מבוססת על פרוטוקולים מתקדמים. 

חיסכון בעלויות וגמישות 

אופיס 365 נחשב לחובה בכל עסק גם משום שהוא מוזיל עלויות וגם מפני שהוא מאפשר גמישות. אין צורך להקצות עלויות נכבדות בהקמת תשתיות או בפתרונות אחסון. מדובר בפתרון בענן, בצורת מנוי חודשי גמיש. התשלום לפי שימוש ולפי מספר המשתמשים בפתרונות הדואר האלקטרוני. את נפח השימוש ואת מספר המשתמשים ניתן לשנות בכל עת, לפי הצרכים המשתנים. 

כתוב/כתבי תגובה