אחסון אתרים ג'טסרבר

ג'טסרבר מספקת שירות אירוח אתרים קל מאוד לשימוש ולניהול כל נכס דיגיטלי. הם מציעים מגוון רחב של תוכניות, כך שתוכל לבחור את התוכנית המתאימה ביותר לצרכים שלך. . אם אתה רוצה לשמור על האתר שלך עדכני ומעודכן, חבילת האירוח של ג'טסרבר מושלמת עבורך. למרות שהם לא תומכים בכל הפלטפורמות מבוססות האינטרנט, הם מציעים חבילות אירוח אתרים התואמות למגוון תוכניות, כולל וורדפרס ו-mySQL. תכונות של חבילת אירוח JetServer: רישום דומיין בחינם: הם מספקים שירות רישום שמות דומיין בחינם המציע תמיכת לקוחות 24/7.

ג'טסרבר היא חברת אחסון אתרים. זוהי ספקית מובילה של שירותי אירוח אתרים מבוססי ענן. היא מציעה מגוון רחב של חבילות אירוח אתרים ויש לה סל נרחב של מוצרים ושירותים לעסקים קטנים עד גדולים. זה ספק שירותי אירוח אתרים. יש להם מגוון רחב של תוכניות אירוח אתרים ואפשרויות לבחירה.

אילו מסלולי תשלום יש בג’טסרבר?

ג'טסרבר היא חברת אחסון אתרים המספקת שרתים אמינים ומהירים לכל מיני אתרים. זאת חברת אחסון אתרים שקיימת מאז תחילת שנות ה-2000. הלקוחות שלהם כוללים כמה מהשמות הגדולים בתעשייה כמו פייסבוק וטוויטר. יש להם מערכת ניהול תוכן משלהם, מה שאומר שהם יכולים לכתוב את התוכן שלהם ולהתאים אותו לצרכים שלהם.

כשזה מגיע לתשלום עבור האירוח שלהם הם מוכנים לתת הרבה הנחות כדי שתוכלו לארח אצלם את האתר שלכם ולהפעיל אותו היטב. לא תצטרכו לדאוג אם תחזיקו מעמד בסוף העסקה כי החבילה הסטנדרטית שלהם היא רק $5 לחודש. יתרונות: מערכת ניהול התוכן פשוטה וקלה לשימוש. הם מציעים תוכנית זולה מאוד, מה שאומר שאתה יכול לארח את האתר שלך מבלי שתהיה לך כל דאגה להרוויח ממנו כסף מאז שם

כתוב/כתבי תגובה