איזה קורס אבטחת מידע מתאים למתחילים?

אבטחת מידע וסייבר זה אולי הנושא הכי חם והכי מדובר כיום. מעריכים כי איומי סייבר הם הנמצאים בראש סדר העדיפויות הלאומי ואף הבין לאומי. אם אתם מעוניינים להתחיל להתפתח בתחום, חפשו קורס אבטחת מידע למתחילים. כדי להבין מה זה אומר ביתר פירוט, קראו את הדברים הבאים.  

אפשר להתחיל בניהול רשתות משולב

איך תבדקו אם קורס כזה או אחר באבטחת מידע מתאים לכם? הטיפ הראשון יחסית פשוט – בדקו לגבי דרישות הקבלה. אם אתם עומדים בדרישות הקבלה, הקורס יתאים לכם. לא מומלץ להירשם לקורס שבו יושבים מנהלי אבטחת מידע לצד חסרי ידע קודם. מעבר לכך, אם מעולם לא עברתם קורס בניהול רשתות, כדאי לדעת כי הקורס הזה יכול להתאים בתור בסיס טוב גם לאנשי אבטחת מידע. קורס אבטחת מידע שמשלב בין מבוא לסייבר לבין ניהול רשתות יכול להוות בחירה מוצלחת. ההבנה של תחום ניהול הרשתות, הבנת תקשורת מחשבים, מה זה אומר לינוקס ואיך שפת פייתון מתקשרת לכל זה, יהפכו אתכם לאנשי אבטחת מידע טובים יותר כבר מן ההתחלה. שימו לב שאם בקורס ישנו רובד של סייבר, זאת אומרת שתקבלו ארגז כלים מוצלח מאוד. 

למה חשוב להתחיל מהבסיס 

נכון, אפשר למצוא קורס אבטחת מידע שבו מנסים לדחוס הרבה מאוד, לחסרי ניסיון. אולם הגישה הנכונה לטעמנו היא לקבל תשתית מקצועית נכונה, מהבסיס. אחרי הכל, אנו חיים בעולם של רשתות מחשבים ומרבית האיומים מגיעים דרך הרשת או באמצעות הנדסת אנוש או פישינג (גם כן דרך הרשתות או מערכת תקשורת). לסיכום, דרך ניהול רשתות ומבוא לסייבר תוכלו להשיג דריסת רגל בתחום ואף להמשיך ולהתמקצע עם קורסים נוספים ומעמיקים יותר, בהמשך. 

לפרטים ולהרשמה: https://see-security.com/

כתוב/כתבי תגובה