איך להשיג לייקים באינסטגרם?

איך להשיג לייקים באינסטגרם?

נראה כי אינסטגרם הפכה לאחת מהרשתות החברתיות המצליחות ביותר בן רגע. הפופולריות של אינסטגרם והחשיפה שהיא מעניקה לעמודים מסוימים, גורמת לכל העסקים מסביב לחשוב. כשרשת חברתית מצליחה בקנה מידה כזה, לא מעט עסקים נמשכים אליה ומנסים לתעל את כל הטוב הזה לשם הרמת העמוד שלהם. כיוון שהתחרות גדולה וכדי לנצח בתחרות רבת משתתפים נצטרך לשלוף כמה קלפים מהשרוול. המשיכו לקרוא ותכירו כמה מהקלפים שאתם חייבים לדעת ואף לאמץ.

קלפים להגדלת החשיפה באינסטגרם


על מנת להצליח לגבור על מתחרינו או לצמצם פערים, עלינו לנקוט ועוד כמה פעולות מקדמות ביותר אשר ישפיעו משמעותית על רמת החשיפה שלנו באינסטגרם.

אז מה ניתן לעשות?

  1. תוכן איכותי – תנו קרדיט לעוקבים שלכם או לעוקבים הפוטנציאליים שלכם (וגם לאלגוריתם של אינסטגרם). אל תתפשרו על סיפוק תוכן איכותי, מרתק, רלוונטי תמיד ובגדול כזה שיגרום לעוקבים שלכם להישאר, לעוקבים חדשים להתעניין וכמובן תנו לאלגוריתם את מה שהוא אוהב. איך תכבשו את ליבו של האלגוריתם של אינסטגרם? רמת פעילות גבוהה בעמוד, תוכן איכותי ומעניין – מה שמביא איתו תגובות, שיתופים וגם לייקים באינסטגרם.

  2. אל תפחדו מהווידאו – כידוע לכולנו, הסרטונים החמים ביותר באינסטגרם היום הם לא אחרים מאשר סרטוני ה- Reels. מפעם לפעם צרו סרטון ממוקד, מושך ומעניין באורך של עד 30 שניות ותראו את התוצאות בעצמכם.

  3. סטוריז – הסוד החשוב ביותר בעניין הסטורי הוא העקביות. עמוד עסקי פופולרי ואהוד, ינהל כנראה מערך פרסום סטורי באופן קבוע. אל תתבלבלו, עוקבים חדשים זה תמיד כיף, אך כמו בדיאטה, המשימה הקשה ביותר היא לגרום לקבועים להישאר. הסטורי יסייע לכם להישאר בקשר קרוב עם הגולשים שלכם.

ישנם עוד קלפים להשגת לייקים באינסטגרם, את המדריך המלא תוכלו למצוא בבלוג מפורט באתר שלנו: https://www.youhoo.co.il/

 בהצלחה 🙂

כתוב/כתבי תגובה