איך תדעו אם המידע שעל המחשב שלכם מאובטח?

למרות שהמחשב הוא כלי מצוין לעבודה, הוא גם יכול להיות מסוכן. חשוב לדעת איך לאבטח את המחשב מפני האקרים ותוכנות זדוניות אחרות. תוכל לברר אם המחשב שלך מאובטח על ידי בדיקת ההגדרות ותכונות האבטחה.

הצעד הראשון באבטחת המחשב שלך הוא לוודא שיש לך חומת אש. אתה יכול גם להשתמש במנהל סיסמאות כדי ליצור סיסמאות חזקות לכל האתרים שבהם אתה מבקר.

אחד הדברים החשובים ביותר לעשות הוא לוודא שאינך משתמש בתוכנות ומערכות הפעלה מיושנות. אם יש לך Windows XP, הגיע הזמן לשדרג את המערכת שלך מכיוון שפגמי אבטחה יתגלו בקרוב.

כמו כן, אל תלחץ על קישורים לא מוכרים ואל תוריד קבצים ממקורות לא ידועים. שנית, ודא שאתה מעדכן את כל התוכנות במחשב שלך באופן קבוע ודאג תמיד שהגרסה העדכנית ביותר של כל תוכנה מותקנת אצלך. שלישית, השתמש בתוכנת אנטי-וירוס מוכרת ובצע סריקות קבועות של המערכת שלך לאיתור תוכנות זדוניות או וירוסים. לבסוף, ודא שיש לך הגנת אנטי וירוס טובה על ידי שימוש בכלי אנטי וירוס מכובד כמו Norton Security Deluxe

מחפשים חברות שירותי IT? אנחנו הכתובת >>>

איך עושים את זה? 

ישנן דרכים רבות לאבטח את המחשב שלך. אחד מהם הוא באמצעות מנהל סיסמאות. זה יעזור לך לעקוב אחר כל הסיסמאות שלך וגם ליצור עבורך סיסמאות מאובטחות. בעידן של פשעי סייבר, חשוב שאנשים ידעו כיצד להגן על הנתונים שלהם

 1. השתמש במנהל סיסמאות

2. השתמש בשירות VPN

3. הגדר אימות דו-גורמי

4. התקן תוכנת אבטחה במחשב שלך

5. שמרו על מערכת ההפעלה שלכם מעודכנת עם התיקונים והעדכונים האחרונים

6. שמרו על תוכנת האנטי-וירוס שלכם מעודכנת עם הגדרות הווירוס העדכניות ביותר

לפרטים נוספים צרו קשר עם אנטרסיס >>>

כתוב/כתבי תגובה