כל מה שחשוב לדעת על ניהול עמוד פייסבוק

כל מה שחשוב לדעת על ניהול עמוד פייסבוק

אם בשלהי שנות השמונים בפי כל בעל עסק היה שגור המשפט האלמותי של דפי זהב – "אם אתה לא שם, אתה לא קיים" – ולקראת סוף שנות התשעים כל מי שהיה בעל עסק ידע שהוא פשוט חייב תהליך של בניית אתרים עבור העסק שלו על מנת להפגין את הנוכחות שלו ברשת האינטרנט, היום בעלי עסקים יודעים שהמקום החם ביותר לגיוס לקוחות פוטנציאליים הוא רשתות חברתיות – וביניהן פייסבוק.

אך לא מספיק רק לרצות להפגין נוכחות בפייסבוק, לפתוח עמוד פייסבוק ולפרסם פוסטים פה ושם – צריך לדעת כיצד לעשות זאת בצורה יעילה, בצורה שתעזור לכם ליצור קשר עם הלקוחות הפוטנציאליים שלכם.

אם עדיין אינכם יודעים לעשות זאת, המשיכו בקריאת המאמר שלפניכם ותולכו ללמוד את כל מה שחשוב לדעת על ניהול עמוד פייסבוק.

איך לנהל עמוד פייסבוק שיעזור לכם למשוך לקוחות חדשים?

  • תבחרו תמונת קאבר מושכת – תמונת הקאבר בעמוד העסקי שלכם בפייסבוק הוא ככל הנראה הדבר הראשון שימשוך את העין של הלקוחות הפוטנציאליים שיגיעו לדף העסקי של העסק שלכם. למעשה, מפני שתמונת הקאבר שלכם תופסת את הנפח הגדול ביותר מחזות העמוד העסקי שלכם, חשוב שתקפידו לבחור תמונת קאבר שמציגה את העסק שלכם בצורה מחמיאה.
  • תוסיפו כפתור קריאה לפעולה – עמוד פייסבוק נועד לעזור לכם ליצור קשר ראשוני עם לקוחות פוטנציאליים, אבל כמובן שאתם רוצים שבסופו של דבר הקשר הראשוני הזה יוביל לקשר במציאות, ולשם כך יש את כפתור הקריאה לפעולה שמאפשר ללקוחות להשאיר פרטים, לבצע הזמנות או לקבל פרטים נוספים.
  • תפעילו את הקהל – עמוד פייסבוק איכותי הוא כזה שיוצר אינטראקציות עם הקהל שלו על בסיס קבוע, בצורה אשר מעניקה לו הזדמנות להשתתף ולהגיב בצורה פעילה.

כתוב/כתבי תגובה