היתרונות של טיפול עם פסיכולוג אונליין

ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם, מקצוע אחד שראה שינויים משמעותיים הוא זה של פסיכולוגים. עם יותר ויותר אנשים שמחפשים תמיכה בבריאות הנפש אבל עם לוחות זמנים עמוסים ומרחקים ארוכים לנסוע כדי לראות מטפל, פסיכולוגים מקוונים הפכו פופולריים יותר ויותר.

נְגִישׁוּת

פסיכולוגים מקוונים הקלו על אנשים החיים באזורים כפריים לגשת לתמיכה וייעוץ פסיכולוגיים. על ידי שימוש במכשיר עם גישה לאינטרנט, אנשים יכולים לפנות לעזרה מעבר למגבלות המיקום הגיאוגרפי שלהם. יתר על כן, אנשים שמוצאים את עצמם במצבי חירום או זקוקים בדחיפות לסיוע יכולים לקבל עזרה הרבה יותר מהר מבלי להמתין לפגישה פנויה.

נוחות מוגברת

בנוסף לנגישות, הפסיכולוגיה המקוונת מציעה רמה של נוחות לאנשים המחפשים טיפול. עם האפשרות לקיים מפגשים טיפוליים בנוחות של הסביבה שלהם, המשתתפים לא ירגישו צורך לנסוע למרפאה טיפולית, מה שיפחית עוד יותר את הלחץ הנפשי הקיים. לכן, הם ירגישו רגועים יותר ופתוחים לחלוק מידע אישי עם המטפל שלהם.

חסכוני

אחת הסיבות הבולטות לכך שפסיכולוגים מקוונים הופכים פופולריים יותר ויותר היא בשל האופי הכלכלי שלהם. הטיפול המקוון זול יותר בהשוואה לטיפול המסורתי, מכיוון שאין דמי שכירות למשרד, אין הוצאות נסיעה ואין מקום לאי השתתפות במפגשים עקב הסעות. סבירות זו הפכה את הטיפול לנגיש למגוון רחב יותר של אנשים הנאבקים בבריאותם הנפשית אך אין להם את האמצעים הכספיים לשלם עבור מפגשי טיפול מסורתיים.

גְמִישׁוּת

הפתיחה של הפסיכולוגיה המקוונת אפשרה גם גמישות בתזמון מפגשי טיפול. זה מאפשר לאנשים לתאם פגישות בזמן שנוח להם, מבלי להילחם בהתחייבויות אחרות. הם יכולים לבחור לקיים מפגשים בבוקר, אחר הצהריים או ערב, בהתאם למקצועם, וזה מקל על האיזון בין עבודה וטיפול.

מעולם לא היה קל יותר לקבל טיפול פסיכולוגי!

לתיאום פגישת ייעוץ אונליין עם  יואב אריה לוי >>>

כתוב/כתבי תגובה