בחירת בית תוכנה – ממה להיזהר

בחירת בית תוכנה – ממה להיזהר

אם אתם זקוקים לבית תוכנה לביצוע פרויקט לעסק או להשקת אפליקציה, אם אתם צריכים אתר מיוחד או תכנות למטרה אחרת, אלה הדברים בשבילכם. יש דגשים שחשוב לקחת בחשבון ויש דברים שבהם עדיף להיזהר. כך תבחרו את בית התוכנה הנכון.

היהרו מבית תוכנה ללא ניסיון רלוונטי

לא כל בית תוכנה יוכל להתאים לצרכים שלכם. לא מספיק שתבדקו שלאנשי התוכנה שמולכם ישנו ניסיון. לפני בחירת בית תוכנה, וודאו כי מצוי שם הניסיון הרלוונטי בדיוק בשבילכם. לדוגמא, אם אתם צריכים הקמה של אתר מכירות מעולה, וודאו שבית התוכנה השיק אתרים מהסוג הזה. אם אתם צריכים קטלוג דיגיטלי או תוכנת גיימינג, אתם צריכים בית תוכנה שבקיא בתחומים הללו.

הכל אנשים – היזהרו מרושם ראשוני שגוי

לצורך בחירת בית תוכנה עבור בניית אתרי סחר, זכרו שמלבד מיומנות טכנית, אתם עובדים מול אנשים. היזהרו שלא ליפול בנקודה שבה הרושם הראשוני מוצלח, אך בהמשך מתברר שמשהו לא עובד. הפתרון לכך הוא לבצע תיאום ציפיות מדוקדק. תיאום ציפיות שלכם מול בית התוכנה יאפשר לדברים להתקדם בהמשך, בצורה הרבה יותר חלקה.

בחירת בית תוכנה עם צורת עבודה מתאימה

הפגינו זהירות ביחס לצורת עבודה שלא מתאימה לכם. נסביר מה זאת אומרת: לבתי תוכנה שונים ישנם הרגלי עבודה מגוונים. לא כל בית תוכנה יודע להשתלב במיקור חוץ. לא כל בית תוכנה מתמחה באפליקציות מהסוג הדרוש לכם. את כל הדברים הללו חשוב לכם לבדוק מראש. שאלו ובדקו – מהן שפות התכנות שהצוות מכיר ושולט בהן. בדקו האם ישנם מומחים לחוויית משתמש (UI/UX). ברגע שברור לכם שאתם יכולים לעבוד בצורה משותפת מול בית התוכנה וגם שהזמינות היא לטעמכם, שמתבצע אפיון מדויק והקפדה על כל פרט, זאת אומרת שאתם בכיוון הנכון.

כתוב/כתבי תגובה