עבודה בFront End – מה צריך בשביל להיות עובד טוב?

עבודה בFront End – מה צריך בשביל להיות עובד טוב?

בכל תחום בו אנחנו נרצה לעבוד, בין אם זה כשכירים ובין אם זה כעצמאיים, עלינו לדעת מה בדיוק נדרש מאיתנו בשביל לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. אנחנו צריכים לדעת מה בדיוק יכול לשרת את המטרות של המקום אשר מבקש לשכור אותנו ובפרט מה יכול לשרת את המטרות שלנו. כמובן שאנחנו צריכים גם לבחון את תנאי העבודה, תנאי השכר והאם זה מתאים למה שאנחנו מחפשים. 

אם למשל, החלטנו ללמוד את התחום של front end, פתרונות קצה לגולשים בדפדפנים שונים, באמצעות יצירת תוספים ורכיבים אשר ניתן להתקין בדפדפנים השונים שקיימים בשוק, אזי שאנחנו צריכים לדעת מה בדיוק יידרש מאיתנו כאשר נרצה לחפש עבודה בתחום ולעסוק בו. 

לשמחתנו, היום יותר מתמיד קל למצוא עבודות בתחום זה, כמו בתחומים אחרים בעולם התכנות והפיתוח, בין אם זה בזכות העבודה שיש הרבה מאוד פלטפורמות שמאפשרות לנו למצוא עבודה בFront End בקלות ובין אם זה בזכות העובדה שיש ביקוש נרחב לעובדים בתחום, הן בישראל והן בחו"ל, הן כשכירים והן כעצמאיים. 

מה נדרש מאיתנו לצורך כך?

ראשית, אנחנו צריכים להיות יצירתיים ומקוריים. חשוב שאנחנו נדע לא רק לפתח קוד אלא גם לעשות זאת באופן מקצועי, איכותי וכאמור באופן יצירתי ושונה מאחרים. 

שנית, אנחנו צריכים לדעת כיצד לעמוד בלוח הזמנים המוקצב לנו, לבצע את המוטל עלינו על פי תוכניות עבודה, וכן להיות מסוגלים להשתלב בתוכנית העבודה הכללית לצורך הצגת כלי כזה או אחר. 

שלישית, אנחנו צריכים להיות מסוגלים לעבוד עבודת צוות. במסגרת המסלול להייטק זה לא מספיק רק לבצע את העבודה בעצמנו, מול המסך, אלא אנחנו צריכים גם לדעת כיצד לעבוד עם גורמים אחרים. 

כתוב/כתבי תגובה