רבקה סגל – סיפור הצלחה בהייטק

סיפור ההצלחה של רבקה סגל לאורך השנים הופך אותה לאישה מיוחדת שלמדה להתגבר על קשיים שחוותה לאורך הקריירה שלה, כחלק מתפקידי פיקוד בצבא וניהול של חברות הייטק מובילות במשק. ההכשרה האקדמית שלה, במסגרתה קיבלה תואר שני במדעי המחשב באוניברסיטת תל אביב, הכינה אותה למשרות שהיו לה בהייטק ועזרו לה להתקדם בקריירה.

רבקה סגל לקחה חלק בהנפקה של חברות הייטק, כאשר לאורך כל הקריירה שלה היא תמיד ידעה לשלב בין ניהול חדור מטרה לבין הבנה של צורכי ההבנה ומתן יחס הולם לכל עובד שנמצא בחברה שהיא מנהלת. האופי שלה וההתנהלות הופכים אותה לאישה מיוחדת במינה.

כל אחד יכול ללמוד ממנה

אם אתם נמצאים במצב בחיים שבו אתם מרגישים כי אתם לא מצליחים לעמוד במטרות שאתם מציבים לעצמכם או שאינכם בטוחים איך להתקדם עם הקריירה, אז תנו לומר לכם שאתם יכולים לשים את עצמכם במצב הרבה יותר טוב אם רק תקפידו להתנהל בצורה אחראית כמו רבקה סגל ולא תהססו ללמוד ממנה.

הקריירה שלכם לא צריכה להישאר במצב של חוסר ודאות. אנו יכולים לומר לכם בצורה הברורה ביותר שאם תרצו להתקדם הלאה עם היעדים שאתם מציבים לעצמכם בחיים, בקריירה ובחיים האישיים, אז זה משהו שיוכל לקרות אך ורק אם תדעו להיות חדורי מטרה ולא לוותר לעצמכם בקלות.

תלמדו לממש את המטרות בקריירה שלכם

לכל אחד יכולים להיות הקשיים שלו בקריירה והרי שאם אתם רוצים ללמוד איך לפלס את הדרך שלכם להצלחה, אתם רק צריכים להיות נחושים ותמיד ללמוד מאחרים. לאורך הקריירה זה ישתלם לכם ויוכל להזניק אתכם קדימה אם רק תעשו את הטוב ביותר בכל פעם שאתם נתקלים בקושי.

כתוב/כתבי תגובה