חשמל חכם – איך הוא יכול לחסוך לנו כסף?

חשמל חכם – איך הוא יכול לחסוך לנו כסף?

אחת המטרות שלנו, כשאנחנו מתכננים ובונים מבנה חדש, בין אם זה בית או בית עסק, היא באופן טבעי לצמצם עד כמה שניתן את העלויות שלנו. אנחנו מתכוונים לעשות כל מה שנדרש בשביל שלא נצטרך לבזבז כסף לחינם בזמן התכנון והבנייה, וכן בשביל שלא יהיו לנו הוצאות גבוהות אחרי שנעבור ונאכלס את המקום. נחפש דרכים שונות כיצד נוכל לצמצם עלויות לאורך זמן. 

אחת הדרכים שלנו לעשות זאת, היא באמצעות התקנת מערכת חשמל חכם בבית. מדובר על מערכת שמאפשרת לנו לשלוט על החשמל במבנה דרך אפליקציה שמותקנת במכשיר הסלולר או בטאבלט. באופן כזה, אנחנו יכולים לשלוט על השימוש בחשמל וכמובן על ההוצאות שלנו, גם כשאנחנו לא נמצאים במבנה עצמו. 

למשל, אם אנחנו נמצאים בטיול מחוץ לבית, יש לנו אפשרות לבדוק מה בדיוק עובד ומה לא, יש לנו אפשרות לכבות מכשירים ומערכות שלנו. צריך לומר, גם כשאנחנו נמצאים בתוך המבנה, יש לנו אפשרות לעבוד עם טיימר כך שהמערכות לא יעבדו כל הזמן. 

איך חשמל חכם חוסך לנו כסף?

ראשית, הוא מאפשר לנו, כאמור, לשלוט בכל מה שקורה בתוך המבנה, גם כשאנחנו לא נמצאים בו. לכן, אם נניח יש מכשיר מסוים שהוא עובד, אז יש לנו אפשרות לכבות אותו (במידה והוא מחובר למערכות בית חכם גלובל קוואליטי ), או להיפך, אם נניח אנחנו רוצים להפעיל מכשיר מסוים, דוגמא דוד שמש, אז אין לנו צורך להפעיל אותו מהרגע שאנחנו יוצאים מהבית, אלא מהרגע שאנחנו נרצה בכך נוכל להפעיל אותו דרך האפליקציה. 

שנית, יש לנו יכולת לקבל הרבה יותר נתונים באופן מיידי על צריכת החשמל וכיצד אנחנו יכולים לחסוך עלויות שונות.

כתוב/כתבי תגובה